Asus HZ2 - USB 3.0 univerzální dokovací stanice

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 37,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Chtěli byste ke svému notebooku nebo stolnímu počítači připojit i další externí zařízení či příslušenství? V tom případě neváhejte a pořiďte si tuto praktickou univerzální dokovací stanici Asus HZ2 - USB 3.0 s úžasnou rozšiřitelností. A to vše jen za pomoci jednoho USB kabelu. Do pěti USB portů lze připojit různá zařízení dle Vašeho výběru. HDMI a VGA podporují rozlišení displeje až 2048 x 1152 pixelů s 32-bitovou barevnou hloubkou. Rychlost 10/100 Mb za sekundu zase podporuje ethernetový port. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Praktický společník i pomocník

Připojte ke svému notebooku, případně stolnímu PC jen za pomoci jednoho USB kabelu až 10 kusů příslušenství. Ptáte se jak je to možné? Právě díky této univerzální dokovací stanici Asus HZ2 - USB 3.0. Vyznačuje se nejnovějšími ovladači a firmwarem, který je zárukou kompatibility s operačním systémem Windows 8.1 a starším. Dokonce je plně kompatibilní i se zařízeními a počítači, které byly dříve vyrobeny, a tedy disponují USB 2.0 rozhraním.

Konstrukce

Po vizuální stránce v principu není co obdivovat. V tomto případě je nutné soustředit se především na tu technickou, která bude bezpochyby splňovat všechny Vaše požadavky. Je dodávána s přizpůsobitelným stojanem, který je svou nízkou hmotností ideální pro přenos. Nasazení i odnímání je mimořádně snadné a jednoduché.

Skvěle vybavený

Dokovací stanice je vybavena hned několika porty, jako například dvěma USB 3.0, třemi USB 2.0, HDMI, DVI, RJ-45, sluchátkovým a jinými. Co se týče HDMI a VGA portu, ty podporují rozlišení displeje až 2048 x 1152 px s 32-bitovou barevnou hloubkou a umožňují zvětšení prostoru na obrazovce. Ethernetový port podporuje rychlost 10/100 Mb za sekundu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • univerzální Vhodné pro modely

Další vlastnosti

Značka: Asus
Vhodné pro modely: univerzální

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 335 mm
Výška: 24 mm
Hloubka: 65,65 mm

Obsah balení

Obsah balení: adapt.,CD,kabel,QSG,stojan

Ostatní

Kód produktu: 90XB01VN-BDS000

Všechny parametry

Recenze Asus HZ2 - USB 3.0 univerzální dokovací stanice

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se