Asus HZ-3A - USB 3.0 univerzální dokovací stanice

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 48,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Univerzální dokovací stanici si oblíbíte už po prvním použití. Právě díky ní budete pracovat ještě efektivněji. Asus HZ-3A - USB 3.0 je vybaven hned několika porty, jako například USB 3.0, ethernetovým, HDMI portem, DVI-I, mikrofonním vstupem či zvukovým výstupem. Se čtyřmi různými koncovkami bude skvělým řešením pro mnohé modely notebooků této značky. Štíhlé tělo a kvalitní konstrukce je zjevná již na první pohled. Vybavena je navíc i slotem pro bezpečnostní zámku Kensington. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Užitečná součást k Vašemu notebooku

Přemýšlíte nad tím, jak co nejjednodušší zvýšit svou produktivitu? V tom případě si určitě pořiďte tuto univerzální dokovací stanici Asus HZ-3A - USB 3.0. S 19 V DC výstupem se 4 různými koncovkami napájecího adaptéru (33 W, 45 W, 65 W a 90 W) je kompatibilní se skutečně mnoha modely stejné značky. Pomocí něj tak víte připojit různá zařízení, monitory čí příslušenství pouze jediným kabelem USB 3.0 z dokovací stanice do portu USB 3.0 nebo USB 2.0 na svém notebooku.

Konektivita

Možnosti využití Vašeho notebooku díky dokovací stanici se tak výrazně rozšiřují. Disponuje hned čtyřmi USB 3.0 porty s technologií SuperSpeed ​​(5 Gb/s). HDMI a DVI-I porty slouží pro připojení dvou monitorů s rozlišením 2048 x 1152 pixelů a s 32-bitovými barvami. Ethernetový port dosahuje rychlosti 10/100/1000 Mb za sekundu, což mnozí z Vás jistě uvítají. Nechybí ani mikrofonní vstup či zvukový výstup.

Design

Svým štíhlým tělem je ideálním řešením pro notebooky. Kvalitní konstrukce je zjevná již na první pohled, čímž zajišťuje opravdu dlouhou životnost. Komfort používání při sledování filmů nebo surfování na internetu zvyšuje nastavitelný stojan. Navíc zlepšuje i proudění vzduchu. Ochrana zařízení je v režii slotu pro bezpečnostní zámku Kensington.

Parametry produktu

Základní parametry

  • univerzální Vhodné pro modely

Další vlastnosti

Značka: Asus
Vhodné pro modely: univerzální

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 335 mm
Výška: 24 mm
Hloubka: 65,65 mm

Obsah balení

Obsah balení: stanice, adaptér

Ostatní

Kód produktu: 90XB027N-BDS020

Všechny parametry

Recenze Asus HZ-3A - USB 3.0 univerzální dokovací stanice

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se