Asus EA-AC87 WiFi access point

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Vysokorychlostní zařízení 2v1

ASUS EA-AC87 je zařízením 2v1 (multimediální most a přístupový bod) typu Wireless-AC1800 s konfigurací antén 4 × 4, které nabízí neuvěřitelnou rychlost přenosu dat 1734 Mb/s, která je vyšší než v případě kabelového připojení, lepší pokrytí signálem prostřednictvím konfigurace antén 4 × 4 (4 antény na příjem a 4 antény na odesílání dat) a nejnovější technologii MU-MIMO1 zajišťující vysoký výkon všech připojených zařízení - to vše v jednom perfektně navrženém zařízení. EA-AC87 představuje nejjednodušší a nejpohodlnější způsob, jak zvýšit výkon vaší současné bezdrátové sítě a proměnit vaše ethernetové zařízení na bezdrátové!

 

Konfigurace antén 4 × 4 s funkcí AiRadar

ASUS EA-AC87 se čtyřmi výkonnými anténami na příjem dat a čtyřmi anténami na odesílání dat (4 × 4) nabízí v režimu přístupového bodu pokrytí bezdrátovým signálem na ploše až 465 m2, takže je ideální pro použití ve velkých domech nebo vícepodlažních budovách. Kromě toho funkce ASUS AiRadar inteligentně zvyšuje výkon bezdrátového signálu pomocí technologie na univerzální přizpůsobení vyzařovacího diagramu pro standard 802.11ac, účinného zesílení a jedinečné funkce na jemné doladění ASUS RF. Testování prokázalo, že zařízení ASUS EA-AC87 vám umožní při svém plném využití plynule streamovat dvě 4K videa.

 

Režim multimediálního mostu

Zařízení ASUS EA-AC87 je kompatibilní s jakýmkoliv zařízením podporujícím ethernetové připojení včetně inteligentních televizorů, multimediálních přehrávačů a počítačů. Při spárování zařízení ASUS EA-AC87 s routerem RT-AC87U lze dosáhnout vyšší rychlosti bezdrátového přenosu než v případě kabelového připojení - a to bez použití nevzhledných kabelů as možností dosažení maximálního výkonu všech připojených zařízení díky technologii MU-MIMO, která bude již brzy k dispozici . K většímu pohodlí přispívá rovněž funkce WPS (Wi-Fi Protected Setup), která umožňuje jednoduše a bezpečně připojit bezdrátová zařízení pouhým stisknutím tlačítka.

 

Režim přístupového bodu

Se zařízením EA-AC87 lze rozšířit jednopásmový router (2,4 GHz) o rychlou a stabilní síť pracující v pásmu 5 GHz, která nabízí rychlost až 1734 Mb/s umožňující plynulé hraní online her, streamování 4K videí a rychlejší stahování. V případě stávající sítě využívající pásmo 5 GHz přidá zařízení EA-AC87 další síť podporující pásmo 5 GHz, takže můžete připojit ještě více zařízení a provádět ještě efektivnější bezdrátový multitasking!

 

Indikátory kvality signálu

V režimu multimediálního mostu LED indikátory na přední straně zařízení EA-AC87 přehledně znázorňují kvalitu signálu v pásmu 5 GHz, takže můžete upravit polohu routeru nebo zařízení EA-AC87 tak, abyste dosáhli nejlepší příjem Wi-Fi signálu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi standardy 802.11ac
  • Frekvence 5 GHz
  • LAN 5

Další vlastnosti

Značka: Asus
Frekvence: 5 GHz
Šifrování: WPA2-PSK, WPA-PSK

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 160 mm
Výška: 40 mm
Délka: 160 mm
Hmotnost: 480 g

Obsah balení

Obsah balení: AP,CD, dipólová anténa × 4

Konektivita

Wi-Fi standardy: 802.11ac
LAN: 5

Přenos dat

Přenosová rychlost: 1734 Mbps

Další parametry

Typ produktu: Acess point
Přechodná zásuvka: Ne

Ostatní

Kód produktu: 90IG01A0-BM9000

Všechny parametry

Recenze Asus EA-AC87 WiFi access point

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Asus EA-AC87 WiFi access point