Asus AH001-1A - univerzální dokovací stanice

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 26,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Univerzální stanici Asus AH001-1A lze jednoduše připojit ke kompatibilnímu notebooku pomocí USB portu. Následně pak k němu víte připojit i další zařízení, a to prostřednictvím konektorů, kterých je opravdu hodně. Jde o konektory jako například HDMI, RJ-45, USB port typu C nebo 3.0, slot pro paměťové karty, sluchátkové výstupy, LAN či VGA. Synchronizace s jinými aparáty je tak mimořádně jednoduchá, proto z ní nemusíte mít žádné obavy. Svým kompaktním provedením navíc zabírá jen minimum místa, co mnozí z Vás jistě ocení. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Praktický společník 

Používejte všechny své zařízení i na cestách, případně všude tam, kde se ocitnete. Univerzální dokovací stanice ASUS AH001-1A představuje přístroj, který najde své uplatnění u mnohých z Vás. Vyznačuje se podporou mnoha konektorů, díky čemuž je jeho využití opravdu široké. Na mysli máme HDMI, RJ-45, USB port typu C nebo 3.0, slot pro paměťové karty, sluchátkové výstupy, LAN či VGA. Současně lze připojit hned několik zařízení najednou. 

Design

Svým opravdu kompaktním provedením působí velmi elegantně, stylově a nadčasově zároveň. Bez větších obtíží ji uschováte do kterékoliv tašky s tím, že Vás nijak výrazně neobtěžuje. Bílé provedení navíc osloví stejně dámy i pány. V interiéru bude doslova nepřehlédnutelným kouskem. 

Bez obmezení

V případě, že využíváte USB port typu C na nabíjení Vašeho mobilního telefonu nebo jiného podobného zařízení, všechny funkce či úkoly, které jste dosud prováděli zůstávají bez přerušení či jakéhokoliv jiného omezení. 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Zenbook 3 UX390UA Vhodné pro modely

Další vlastnosti

Značka: Asus
Vhodné pro modely: Zenbook 3 UX390UA

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 131 mm
Výška: 13,7 mm
Hloubka: 65 mm

Obsah balení

Obsah balení: stanice

Ostatní

Kód produktu: 90NB0DH1-P00070

Všechny parametry

Recenze Asus AH001-1A - univerzální dokovací stanice

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se