Popis produktu

Akční hra Astral Chain je určena pro herní konzoli Nintendo Switch. Ve futuristickém multikulturním městě Ark se otevře brána do jiné dimenze, z níž okamžitě vylézají mimozemské bytosti a ohrožují jeho obyvatele. Vaším úkolem, jako člena nové speciální jednotky Neuron, bude je před touto hrozbou ochránit. V boji proti chiméram a při vyšetřování vám pomůže speciální zbraň Legion. Hra má anglickou lokalizaci.

Porazte monstra z jiné dimenze

Ve městě Ark se znenadání objeví brána do jiné dimenze, přes kterou se začnou prodírat hrozivé monstra. V boji proti této hrozbě sestaví lidstvo speciální jednotku s názvem Neuron, jejímž hlavním cílem je ochránit obyvatel města a porazit těchto mimozemských nepřátel. Porazte je a objevte tajemství alternativní dimenze Astral Plane.

Propracovaný příběh

Hra je rozdělena na 11 kapitol, které nejednou obsahují kromě hlavní linie i vedlejší úkoly. Hned na začátku hry si budete moci zvolit za svého avatara jednu ze dvou postav - muže nebo ženu, se kterým budete bojovat. V boji budete mít k dispozici také speciální zbraň Legion, který se bude chovat jako váš partner a pomáhat vám s vyšetřováním.

Speciální zbraň Legion

Legion byl vyvinut lidstvem jako speciální zbraň k boji. Ve hře je k dispozici hned několik různých legionel. Spolupracujte se svým legionel a porážejte nepřátel použitím různých bojových stylů. Schopnosti svého Legion využijete nejen při boji ale i při vyšetřování a řešení hádanek.

Silný tým vývojářů

Akční hra Astral Chain od studia PlatinumGames byla vytvořena pod taktovkou vývojáře Takahisa Taura a pod dohledem tvůrce série Bayonetta Hideki Kamiya. Postavy vytvořil tvůrce mangy Masakazu Katsura, který proslul díly ZETMAN či Video Girl Ai.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium Game card
Platforma Nintendo Switch
Typ hry Akční
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Astral Chain - Nintendo Switch hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi