Popis produktu

Hra Assassin's Creed Valhalla: Ragnarök Edition vás přenese do Anglie v období 9. století. Jako Eivor, vikingský bojovník nebo bojovnice, dovedete klan na nové území. V tomto temném otevřeném světě budete čelit brutálním útokům nepřátel, útočit na pevnosti a také si tam vybudujete osadu, která vám umožní verbovat nové jednotky, vylepšovat zbraně nebo si přizpůsobit vzhled vaší hlavní postavy. Mezi nájezdy můžete lovit zvěř, chytat ryby a hrát různé hry. Hra je určena pro herní konzoli PlayStation 5 a je dodávána na Blu-ray disku s anglickou lokalizací. Balení obsahuje původní hru Assassin's Creed Valhalla a kód ke stažení rozšíření Assassin's Creed Valhalla Dawn of Ragnarök.

Recenze na hru Assassin's Creed Valhalla

Staňte se legendou

Buďte Eivor, vikingský bojovník nebo bojovnice, a doveďte klan z drsných břehů Norska do nového domova. Prozkoumejte překrásný a tajemný otevřený svět zasazený do Anglie z 9. století, ve kterém budete čelit brutálním nepřátelům, útočit na pevnosti, budovat nové sídlo klanu a uzavírat spojenectví, abyste získali slávu a místo ve Valhalle.

Objevte vikingský způsob boje

Bezohledný bojový styl vikingského nájezdníka vám umožní bojovat s meči, sekerami a dokonce i štíty. Vyberte si taktiku a likvidujte protivníky v boji zblízka, propíchněte je šípy nebo zavražděte skrytou čepelí.

Napište vlastní ságu

Pokročilá herní mechanika v Assassin's Creed Valhalla vám nabízí různé způsoby, jak se stát skvělým bojovníkem a vůdcem. Ovlivňujte svět kolem sebe a získávejte nové dovednosti a výbavu, která bude vyhovovat hernímu stylu. Bojujte v brutálních bitvách, veďte skupinu nájezdníků nebo vytvořte strategická spojenectví a zvítězte pomocí inteligence. Každé rozhodnutí, které uděláte, vás může přivést k vašemu cíli.

Vybudujte a vylepšujte osadu

Vaše osídlení si rozšíříte a přizpůsobíte verbováním nových členů klanu i stavbou a vylepšováním budov, jako jsou kasárny, kováři nebo tetovací salony, díky čemuž získáte přístup k lepším zbraním nebo k možnostem přizpůsobení. Mezi nájezdy můžete lovit zvěř, chytat ryby nebo hrát kostky, případně se zapojit do tradičních norských soutěží.

Sdílejte nájezdníky

Ve hře si vytvoříte a přizpůsobíte vaše vikingské nájezdníky. Můžete je sdílet online a získat kořist z nájezdů nebo najmout vikingské žoldáky, kteří jsou vytvořeni jinými hráči, aby posílili vaši skupinu.

Mýtická země

V rozšíření Assassin Creed Valhalla Dawn of Ragnarök vstoupíte do mýtické trpasličí říše Svartalfheim. Tento krásný a zároveň nepřátelský svět pod invazí můžete zkoumat od podzemních vyhní až po tyčící se zlaté vrcholy.

Odinův osobní příběh

Jako Odin se vydáte na zoufalou výpravu, na které se pokusíte zachránit svého syna Baldra z vězení. K proniknutí do nepřátelského území budete muset použít důvtip i lstivost.

Ovládání nadpřirozených sil

Při zabíjení všech, kteří vám budou stát v cestě, využijete nadpřirozené schopnosti zničených nepřátel. Můžete vzkřísit poražené protivníky, aby bojovali na vaší straně, změnit svou pokožku na magma pro ochranu, nebo naplnit vaši zbraň ledem a rozpoutat tak ničivé údery.

Recenze na hru Assassin's Creed Valhalla

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS5
Typ hry Akční

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Assassin's Creed Valhalla Ragnarök Edition hra pro PS5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi