Assassin's Creed Valhalla - PS5 hra

Zobrazit

 • Akce

Médium: BLU-RAY, Platforma: PS5, Typ hry: Akční, Lokalizace: anglická

Platforma


Cena 699 Kč

Sleva 46 % z předcházející ceny: 1 299 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 6,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


4,8 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

5 nákup

Zobrazit 5 recenzí

Popis produktu

Hra Assassin's Creed Valhalla vás přenese do Anglie v období 9. století. Jako Eivor, vikingský bojovník nebo bojovnice, dovedete klan na nové území. V tomto temném otevřeném světě budete čelit brutálním útokům nepřátel, útočit na pevnosti, a také si tam vybudujete osadu, která vám umožní verbovat nové jednotky, vylepšovat zbraně, nebo si přizpůsobit vzhled vaší hlavní postavy. Mezi nájezdy můžete lovit zvěř, chytat ryby a hrát různé hry. Hra je určena pro herní konzoli PlayStation 5 je dodávána na Blu-ray disku s anglickou lokalizací.

Staňte se legendou

Buďte Eivor, vikingský bojovník nebo bojovnice, a doveďte klan z drsných břehů Norska do nového domova. Prozkoumejte překrásný a tajemný otevřený svět, zasazený do Anglie v 9. století, ve kterém budete čelit brutálním nepřítelům, útočit na pevnosti, budovat nové sídlo klanu a uzavírat spojenectví, abyste získali slávu a místo ve Valhalle.

Objevte vikingský způsob boje

Bezohledný bojový styl vikingského nájezdníka vám umožní bojovat s meči, sekerami a dokonce i se štíty. Vyberte si taktiku a likvidujte protivníky v boji zblízka, propíchnete je šípy nebo zavraždíte skrytou čepelí.

Napište vlastní ságu

Pokročilá herní mechanika v Assassin's Creed Valhalla vám nabízí různé způsoby, jak se stát skvělým bojovníkem a vůdcem. Ovlivňujte svět kolem sebe a získávejte nové dovednosti a výbavu, která bude vyhovovat hernímu stylu. Bojujte v brutálních bitvách, veďte skupinu nájezdníků, nebo vytvořte strategická spojenectví a zvítězte pomocí své inteligence. Každé rozhodnutí, které uděláte, vás může přivést k cíli.

Vybudujte a vylepšujte osadu

Vaše osídlení si rozšíříte a přizpůsobíte verbováním nových členů klanu i stavbou a vylepšováním budov, jako jsou kasárny, kováři nebo tetovací salony, díky čemuž získáte přístup k lepším zbraním nebo k možnostem přizpůsobení. Mezi nájezdy můžete lovit zvěř, chytat ryby nebo hrát kostky, případně se zapojit do tradičních norských soutěží.

Sdílejte nájezdníky

Ve hře si vytvoříte a přizpůsobíte vaše vikingské nájezdníky. Můžete je sdílet online a získat kořist z nájezdů nebo si najmout vikingské žoldáky, kteří jsou vytvořeni jinými hráči, aby posílily vaši skupinu.

Recenze na hru Assassin's Creed Valhalla

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS5
Typ hry Akční
Lokalizace anglická

Hodnocení

4,8 / 5

5 recenzí Assassin's Creed Valhalla - PS5 hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Tomáš

1. 10. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Super grafika a spousta zabavy!
 • Za ty peníze ve slevě super!

Doporučuji!


Jan

1. 10. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Super hra

Pavel

14. 4. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Nic

Roman

25. 3. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Grafický a herní posun v rámci moderní AC série.
 • Budování vesnice, rabování klášterů apod. je fajn.
 • Možnost zabít silnějšího nepřítele "skrytou" čepelí na jeden úder.
 • A podobné drobnosti.
 • Absence české lokalizace.
 • I přes posun jde o recyklát Origins, potažmo Odyssey.

Technicky vzato mě hra vyšla na 500 Kč (sleva a uplatnění věrnostních bodů), což bylo maximum vzhledem k "tomu samému" jako v minulých dvou dílech a absenci českých titulků.<br /> Za tu cenu hra baví a zabaví na dlouhé hodiny a celkem i dobře vypadá. Proto 4z5. Za více peněz max. 3z5. Pro neanglicky "mluvící" je na zvážení, zda koupi neoželet.