5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Hra Assassin's Creed Valhalla vás přenese do Anglie v období 9. století. Jako Eivor, vikingský bojovník nebo bojovnice, dovedete klan na nové území. V tomto temném otevřeném světě budete čelit brutálním útokům nepřátel, útočit na pevnosti a také si tam vybudujete osadu, která vám umožní verbovat nové jednotky, vylepšovat zbraně nebo si přizpůsobit vzhled vaší hlavní postavy. Mezi nájezdy můžete lovit zvěř, chytat ryby a hrát různé hry. Hra určená pro herní konzoli PlayStation 4 je dodávána na Blu-ray disku a má anglickou lokalizaci.

Recenze na hru Assassin's Creed Valhalla

Staňte se legendou

Buďte Eivor, vikingský bojovník nebo bojovnice, a doveďte klan z drsných břehů Norska do nového domova. Prozkoumejte překrásný a tajemný otevřený svět zasazený do Anglie z 9. století, ve kterém budete čelit brutálním nepřátelům, útočit na pevnosti, budovat nové sídlo klanu a uzavírat spojenectví, abyste získali slávu a místo ve Valhalle.

Objevte vikingský způsob boje

Bezohledný bojový styl vikingského nájezdníka vám umožní bojovat s meči, sekerami a dokonce i štíty. Vyberte si taktiku a likvidujte protivníky v boji zblízka, propíchněte je šípy nebo zavraždíte skrytou čepelí.

Napište vlastní ságu

Pokročilá herní mechanika v Assassin's Creed Valhalla vám nabízí různé způsoby, jak se stát skvělým bojovníkem a vůdcem. Ovlivňujte svět kolem sebe a získávejte nové dovednosti a výbavu, která bude vyhovovat hernímu stylu. Bojujte v brutálních bitvách, veďte skupinu nájezdníků nebo vytvořte strategická spojenectví a zvítězte pomocí inteligence. Každé rozhodnutí, které uděláte, vás může přivést k vašemu cíli.

Vybudujte a vylepšujte osadu

Vaše osídlení si rozšíříte a přizpůsobíte verbováním nových členů klanu i stavbou a vylepšováním budov, jako jsou kasárny, kováři nebo tetovací salony, díky čemuž získáte přístup k lepším zbraním nebo k možnostem přizpůsobení. Mezi nájezdy můžete lovit zvěř, chytat ryby nebo hrát kostky, případně se zapojit do tradičních norských soutěží.

Sdílejte nájezdníky

Ve hře si vytvoříte a přizpůsobíte vaše vikingské nájezdníky. Můžete je sdílet online a získat kořist z nájezdů nebo najmout vikingské žoldáky, kteří jsou vytvořeni jinými hráči, aby posílili vaši skupinu.

Recenze na hru Assassin's Creed Valhalla

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Platforma PS4
Typ hry Akční
Lokalizace anglická

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Assassin's Creed Valhalla PS4 hra

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Jiří

10. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Grafika
  • Herní doba
  • Hratelnost
  • Upgrade na PS5

Hra mě zaujala zejména svou grafikou, hratelností a dlouhou herní dobou.


Jiří

6. 10. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Tichý
  • Nema

Dobrý malý vysavač