Assassin's Creed Valhalla PC hra

  • Akce

Médium: Kód/Voucher, Platforma: PC, Typ hry: RPG, Lokalizace: anglická


Cena 699 Kč

Sleva 55 % z předcházející ceny: 1 549 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 6,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Hra Assassin's Creed Valhalla vás přenese do Anglie v období 9. století. Jako Eivor, vikingský bojovník nebo bojovnice, dovedete klan na nové území. V tomto temném otevřeném světě budete čelit brutálním útokům nepřátel, útočit na pevnosti a také si tam vybudujete osadu, která vám umožní verbovat nové jednotky, vylepšovat zbraně nebo si přizpůsobit vzhled vaší hlavní postavy. Mezi nájezdy můžete lovit zvěř, chytat ryby a hrát různé hry. Hra určená pro počítač je dodávána ve formě kartičky s kódem a má anglickou lokalizaci.

Staňte se legendou

Buďte Eivor, vikingský bojovník nebo bojovnice, a doveďte klan z drsných břehů Norska do nového domova. Prozkoumejte překrásný a tajemný otevřený svět zasazený do Anglie z 9. století, ve kterém budete čelit brutálním nepřítelům, útočit na pevnosti, budovat nové sídlo klanu a uzavírat spojenectví, abyste získali slávu a místo ve Valhalle.

Objevte vikingský způsob boje

Bezohledný bojový styl vikingského nájezdníka vám umožní bojovat s meči, sekerami a dokonce i se štíty. Vyberte si taktiku a likvidujte protivníky v boji zblízka, propíchněte je šípy nebo zavražděte skrytou čepelí.

Napište vlastní ságu

Pokročilá herní mechanika v Assassin's Creed Valhalla vám nabízí různé způsoby, jak se stát skvělým bojovníkem a vůdcem. Ovlivňujte svět kolem sebe a získávejte nové dovednosti a výbavu, která bude vyhovovat hernímu stylu. Bojujte v brutálních bitvách, veďte skupinu nájezdníků nebo vytvořte strategické spojenectví a zvítězte pomocí inteligence. Každé rozhodnutí, které uděláte, vás může přivést k vašemu cíli.

Vybudujte a vylepšujte osadu

Vaše osídlení si rozšíříte a přizpůsobíte verbováním nových členů klanu i stavbou a vylepšováním budov, jako jsou kasárny, kováři nebo tetovací salony, díky čemuž získáte přístup k lepším zbraním nebo k možnostem přizpůsobení. Mezi nájezdy můžete lovit zvěř, chytat ryby nebo hrát kostky, případně se zapojit do tradičních norských soutěží.

Sdílejte nájezdníky

Ve hře si vytvoříte a přizpůsobíte vaše vikingské nájezdníky. Můžete je sdílet online a získat kořist z nájezdů nebo najmout vikingské žoldáky, kteří jsou vytvořeni jinými hráči, aby posílili vaši skupinu.

Recenze na hru Assassin's Creed Valhalla

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium Kód/Voucher
Platforma PC
Typ hry RPG
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Assassin's Creed Valhalla PC hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno