Assassin's Creed III Remastered, PS4 hra

Hra Assassin's Creed III Remastered určená pro herní konzoli Sony PlayStation 4 vás zavede do období Americké revoluce, kde jako Conor, který je z jedné poloviny indián a z druhé Brit, se snažíte vybojovat svobodu pro váš lid i národ. Při tom se zapletete do odvěkého boje mezi templáři a asasíny. K zabíjení nepřítel budete mít k dispozici různé dobové zbraně, jako jsou pistole, luk se šípy či tomahawk. Nechybí ani dobře známá skrytá čepel. Ke hře s anglickou lokalizací dostanete i všechny původní sólo DLC rozšíření, včetně The Tyranny of King Washington, a plnou hru Assassin's Creed Liberation Remastered. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Boj za svobodu

Rok 1775, americké kolonie chystají vzpouru. Connor, z jedné poloviny indián a z druhé Brit, si žije svůj klidný život až do chvíle, dokud jeho osada nelehne popelem. Po této události se rozhodne zajistit svobodu pro své lidi i národ. Na vaší misi zavítáte do rušných městských ulic i na chaotické bojiště. K vraždění nepřátel budete mít k dispozici dobové zbraně.

Vylepšená vizualizace a hratelnost

Kultovní Assassin's Creed III přichází s vylepšeným grafickým prostředím a propracovanou hratelností, díky které si ještě lépe užijete atmosféru boje o nezávislost.

Bonusový obsah

Hra obsahuje všechny původní sólo DLC rozšíření, včetně The Tyranny of King Washington, a plnou hru Assassin's Creed Liberation Remastered. V ní si zahrajete za asasínku Aveline, která pomáhá utlačovaným spoluobyvatelům v ulicích Bostonu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma PlayStation 4
  • Typ hry Akční
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Ubisoft
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 18+
Závadnosť obsahu: násilí
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 135 mm
Výška: 190 mm
Hmotnosť: 120 g
Hloubka: 14 mm

Další parametry

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatní

Kód produktu: 3307216111658

Všechny parametry

Recenze Assassin's Creed III Remastered, PS4 hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Assassin's Creed III Remastered, PS4 hra