Popis produktu

Zapište se do historie jako legendární asasín Ezio Auditore da Firenze. Assassin's Creed The Ezio Collection, která obsahuje proslulou kampaň pro jednoho hráče a všechna samostatná DLC z her Assassin's Creed II, Assassin's Creed Brotherhood a Assassin's Creed Revelations. Pomstěte se za zradu své rodiny v renesanční Itálii, v Římě a nakonec v Konstantinopoli.

Assassin's Creed 2

Pokračování hry Assassin's Creed z 12. století se odehrává ve Svaté zemi, tentokrát v Benátkách roku 1476. Hlavní postavou hry je tentokrát Ezio, který je vybaven sadou nových schopností, jako je plavání, převlékání nebo létání. To vše navíc díky šestnácti unikátním typům misí, které slibují méně stereotypu.

Assassin's Creed 2 je nabitý spoustou nových zbraní, od seker a kladiv až po hole, kopí a různé typy mečů. K tomu všemu patří nové útočné pohyby, a jakmile budete zraněni, budete muset vyhledat pouličního lékaře, aby vám vyléčil zranění a obnovil vaši bojeschopnost. Poté se můžete opět pustit do boje s novými typy nepřátel, mezi něž patří rychlí lučištníci nebo lehké lodě a tanky připomínající kolosy s obouručními meči a těžkým brněním. Další podstatnou součástí hry je také využívání úkrytů, plížení a dalších postupů, které znemožňují nepřátelům zjistit vaši aktuální pozici.

Assassin's Creed Brotherhood

Ve hře Assassin's Creed: Brotherhood se Ezio vydává do Říma, kde musí se svou skupinou asasínů zaútočit na vůdce zkorumpovaných templářů. V Eziově arzenálu najdete protézu ruky, dýku, injekční stříkačku naplněnou jedem, vějíř, vrtulový list, sekeru nebo dvě dýky najednou.

Assassin's Creed Revelations

Ve hře Assassin's Creed: Revelations se mistr zabiják Ezio vydává po stopách svého legendárního mentora Altaira na cestu plnou objevů a odhalení. Je to nebezpečná cesta, která Ezia zavede do Konstantinopole, srdce Osmanské říše, kde rostoucí armáda templářů hrozí destabilizací regionu.

Osvojte si smrtící dovednosti chytřejšího, efektivnějšího a smrtonosnějšího Ezia. Zlikvidujte své protivníky pomocí nového arzenálu zbraní a schopností, jako je vybroušený pohyb a boj s nožem. Vyzkoušejte si nové úrovně hratelnosti s výrobou bomb a používáním systému Eagle Vision.

Prozkoumejte nejvzdálenější kouty Animy, odhalte tajemství Desmondovy minulosti a získejte přehled o tom, co může přinést budoucnost.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium Game card
Platforma Nintendo Switch
Typ hry Adventury, Akční

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Assassin's Creed The Ezio Collection - Nintendo switch hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi