Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní křeslo Arozzi Verona Signature Soft Fabric je navrženo tak, aby vám poskytlo pohodlí a přispělo ke správnému držení těla. Má potah z odolné prodyšné tkaniny, výplň ze za studena lisované pěny, nastavitelné 4D područky, opěradlo s upravitelným sklonem do 165° i houpací funkci, díky které můžete křeslo naklonit dopředu nebo dozadu o 12°. K dispozici je také bederní polštář a polštář na opěrku hlavy. Přesouvání usnadňují otočná kolečka. Křeslo má maximální nosnost 130 kg.

Ergonomický design

Herní křeslo Arozzi Verona Signature Soft Fabric v černo-červené kombinaci disponuje potahem z odolné tkaniny, která zlepšuje prodyšnost a má výplň ze za studena lisované pěny. Jeho ergonomický design přispěje ke správnému držení těla. Také je vybaveno bederním polštářem i polštářem na opěrku hlavy.

4D područky

Pohodlí a oporu pro vaše předloktí a ramena poskytnou loketní opěrky nastavitelné ve čtyřech směrech, které se pohybují po stisknutí několika tlačítek.

Nastavení sklonu opěradla

Křeslo je vybaveno upravitelným sklonem opěradla. Jeho úhel nastavíte až do úhlu 165° a lze jej zajistit po každých 4°.

Houpací funkce

Díky houpací funkci můžete křeslo naklánět dopředu nebo dozadu o 12° nebo jej zablokovat ve svislé poloze. Pomocí kolečka umístěného pod sedadlem si nastavíte požadovaný odpor.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva červená
Konstrukce Kov
Potahy Textilní

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Arozzi Verona Signature Soft Fabric černo-červené

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno