Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní křeslo Arozzi Verona Signature PU je navrženo tak, aby vám poskytlo pohodlí a přispělo k správnému držení těla. Má potah z černé PU kůže, výplň ze za studena lisované pěny, nastavitelné 4D područky, opěradlo s upravitelným sklonem do 165° i houpací funkci, díky které můžete křeslo naklonit dopředu nebo dozadu o 12°. K dispozici je také bederní polštář a opěrka hlavy. Přesouvání usnadňují otočná kolečka. Křeslo má maximální nosnost 130 kg.

Ergonomický design

Herní křeslo Arozzi Verona Signature PU v černo-modré barevné kombinaci potažené PU kůží a vyplněné za studena lisovanou pěnou má ergonomický design, který přispěje ke správnému držení těla. K dispozici je také bederní polštář i opěrka hlavy.

4D područky

Pohodlí a oporu pro vaše předloktí a ramena poskytnou loketní opěrky nastavitelné ve čtyřech směrech, které se pohybují po stisknutí několika tlačítek.

Nastavení sklonu opěradla

Křeslo je vybaveno upravitelným sklonem opěradla. Jeho úhel nastavíte až do úhlu 165° a lze jej zajistit po každých 4°.

Houpací funkce

Díky houpací funkci křeslo nakloníte dopředu nebo dozadu o 12° nebo jej zablokujete ve svislé poloze. Pomocí kolečka umístěného pod sedadlem si nastavíte požadovaný odpor.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva modrá
Potahy Syntetická kůže
Konstrukce Kov

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Arozzi Verona Signature PU černo-modré

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno