Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní křeslo Arozzi Torretta Soft Fabric (TORRETTA-SFB-BL) v modré barvě vám zajistí maximální komfort. Látkový potah je příjemný na dotek a jeho kovová konstrukce se postará o odolnost před poškozením a dlouhou životnost. Doplňkem křesla je opěrka hlavy a beder. Díky nastavitelné konstrukci, houpacímu mechanismu, sklonu a opěrkám rukou si nastavíte přesně takovou polohu, jaká vám bude při práci či hraní her na PC vyhovovat. Nosnost herního křesla je do 100 kg.

Pohodlí a zároveň správné držení těla

Při práci či hraní her na počítači potřebuje vaše tělo maximální pohodlí. Herní křeslo Arozzi Torretta Soft Fabric (TORRETTA-SFB-BL) v modré barvě má ​​skvělé konstrukční vlastnosti. Postará se o to, aby byla vaše páteř nejen ve správné poloze, ale abyste také při dlouhém sezení nepociťovali bolesti a přetížení. Součástí komfortní výbavy křesla je opěrka hlavy a beder.

Konstrukční vlastnosti

Základní částí křesla je kovová konstrukce, která je zárukou kvality, odolnosti vůči poškození a dlouhé životnosti. Polstrování a látkový potah je velmi komfortní a příjemný na dotek. Zajistí vám to pohodlí během dlouhého sezení. Houpací mechanismus umožňuje nastavení až do 165° úhlu. Můžete si tak dopřát odpočinek a klidně relaxovat při sledování videí a filmů. Výškově přizpůsobitelná je i samotná sedací část. Opěrky na ruce jsou vybaveny 3D modulem, díky kterému změníte jejich výšku, rotaci a sklon.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva modrá
Potahy Textilní
Konstrukce Kov

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Arozzi Torretta Soft Fabric modré

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno