Armodd Squarz 9 Pro Black

  • Výprodej −41 %

Chytré hodinky, Bluetooth, Voděodolnost, Počet dní výdrže baterie: 5, Funkce: senzor tepové frekvence, krokoměr, monitoring spánku, měření rychlosti, měření vzdálenosti, záznam trasy, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Barva


Cena 998 Kč

Sleva 41 % z předcházející ceny: 1 689 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 10 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Chytré hodinky Armodd Squarz 9 Pro v černé barvě mají snímač srdečního tepu, sportovní režimy a baterií s výdrží až 5 dní.

1,72" displej IPS s vysokým rozlišením

Všechny důležité informace lze zobrazit na 1,72" dotykovém displeji IPS s vysokým rozlišením 320 × 385 pixelů a vynikající čitelností i na přímém slunečním světle. K dispozici je 8 ciferníků, které rozjasňují vzhled. Ke změně číselníku nebo k navigaci v nabídkách slouží praktický otočný volič.

Vaše zdraví a kondice pod kontrolou

Kromě základního zobrazení času je k dispozici spousta sportovních a zdravotních funkcí a také možnost telefonovat přímo z hodinek pomocí technologie Bluetooth 5.0. Samozřejmostí je měření tepové frekvence v reálném čase, a to i v pravidelných intervalech, orientační měření krevního tlaku, krokoměr, měření spálených kalorií nebo ujeté vzdálenosti. Vybrat si můžete z několika sportovních režimů, jako je běh, chůze, jízda na kolelezení, jóga, skákání přes švihadlo, badminton nebo sed-leh.

Zvýšená odolnost podle certifikace IP68

Chytré hodinky pohání baterie s kapacitou 180 mAh, která vám zajistí výdrž až 5 dny při běžném používání a 15 dní v pohotovostním režimu. Co nepochybně oceníte, je vyměnitelný řemínek a zvýšená odolnost podle certifikace IP68. Armodd Squarz 9 Pro jsou kompatibilní s operačním systémem Android 4.4 a vyšším, iOS 8.0 a vyšším.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce měření rychlosti, měření vzdálenosti, záznam trasy, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Armodd Squarz 9 Pro Black

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Monika

6. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Jsou supee, nadšení je veliké.

Koupeno pro syna, který je z nich velice nadšený. A nenašel žádnou chybu která by vadila nebo co by byla vedla k lepšímu vyžití dnešní mládeže. Takze časem pořídíme další hodinky pro nás od tohoto výrobce.


Alena

9. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • je to v češtině

Jsou kvalitní