Armodd Silentwatch 4 Pro stříbrné kovové + silikonový řemínek chytré hodinky

  • Výprodej −20 %

Chytré hodinky, Bluetooth, Voděodolnost, Počet dní výdrže baterie: 3, Funkce: senzor tepové frekvence, krokoměr, monitoring spánku, měření rychlosti, měření vzdálenosti, záznam trasy, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Barva


Cena 1 598 Kč

Sleva 20 % z předcházející ceny: 1 998 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 16 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Pánské chytré hodinky Armodd Silentwatch 4 Pro vybavené 1,32" IPS obrazovkou a množstvím praktických funkcí. V balení kovový a silikonový řemínek.

Jedinečný design

Chytré hodinky nabízejí moderní elegantní vzhled a množství funkcí, které lze sledovat na 1,32" dotykovém IPS displeji s vysokým rozlišením a výbornou čitelností i na přímém slunci. Displej nemá černé okraje. K dispozici je velká databáze ciferníků, kterými můžete oživit jeho vzhled. Na změnu ciferníku, případně přechod v menu, poslouží elegantní otočné kolečko. Kromě základního zobrazení času a data hodinky disponují množstvím sportovních a zdravotních funkcí, jakož i možností volání přímo z hodinek přes Bluetooth nebo sledování notifikací.

Volejte přímo z hodinek

Pro rychlé vyřízení telefonátu můžete využít praktickou funkci telefonování prostřednictvím technologie Bluetooth. To vám přinese svobodu bez nutnosti držení mobilu v ruce. Hodinkami lze ovládat i hudbu. Hodinky jsou vybaveny dalšími praktickými funkcemi, jako je funkce Najdi telefon, kalkulačka, budík, trénink dýchání nebo informace o počasí.

Sleduje vaše zdraví a kondici

Díky chytrým hodinkám budete mít lepší přehled o svém aktuálním zdraví a kondici. Nechybí měření tepové frekvence, výpočet spálených kalorií či monitoring spánku. Disponují také krokoměrem, měřením rychlosti, měřením vzdálenosti a záznamem trasy. Využít můžete i několik sportovních režimů. K dispozici je chůze, běh, cyklistika, plavání, outdoor či fitness.

Dlouhá výdrž a vysoká odolnost

Hodinky jsou vybaveny 280mAh baterií, která jim poskytuje výdrž až 3 dny při běžném používání. V rámci pohotovostního režimu je výdrž až 15 dní. Díky odolné konstrukci můžete hodinky používat i v náročných podmínkách. Dosahují stupně odolnosti IP67. Jsou kompatibilní s operačním systémem Android (4.4 a vyšší) a iOS (8.0 a vyšší).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce měření rychlosti, měření vzdálenosti, záznam trasy, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Armodd Silentwatch 4 Pro stříbrné kovové + silikonový řemínek chytré hodinky

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Milan

3. 6. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Splňují naprosto vše, co jsem očekával