Armodd Roundz 3 růžové s růžovým řemínkem


Chytré hodinky, Bluetooth, Voděodolnost, Počet dní výdrže baterie: 3, Funkce: senzor tepové frekvence, krokoměr, monitoring spánku, měření rychlosti, měření vzdálenosti, záznam trasy, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info


Cena 1 289 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 13 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytré hodinky Armodd Roundz 3 disponují elegantním designem s pěkným dotykovým displejem. Také se postarají o monitorování vašich životních funkcí.

Praktické funkce

Hodinky Armodd Roundz 3 sledují vaši aktivitu po celý den a mají řadu praktických funkcí. Kromě základních funkcí, jako je budík, datum a počasí, nabízejí hodinky také funkce pro sledování sportovní aktivity. K dispozici jsou režimy, jako chůze, běh, jízda na kole, skákání přes švihadlo, badminton, turistika, jóga a další. Samozřejmě nechybí ani funkce pro sledování zdravotního stavu, jako jsou dechová cvičení, monitorování spánku, měření saturace krve kyslíkem, měření krevního tlaku, připomínání pohybu nebo sledování menstruačního cyklu a mnoho dalšího. Kromě toho jsou hodinky vybaveny funkcemi Bluetooth, GPS, voděodolností IP68, notifikacemi z telefonu a dalšími funkcemi. Hodinky jsou navíc kompatibilní s operačními systémy Android a iOS.

Skvělý displej a baterie

Hodinky se stanou vaším praktickým společníkem, který se hodí k běžnému i sportovnímu oblečení. Chloubou hodinek je 1,28" TFT LCD displej, který zobrazuje funkce nebo oznámení v pěkném rozlišení. Displej je navíc chráněn tvrzeným sklem Gorilla Glass. Hodinky nabízejí také 5 základních ciferníků a v aplikaci na vás čeká více než 100 dalších elegantních ciferníků. Náramek je vybaven baterií s výdrží až 5 dní.

Přehledná aplikace

jednoduché a pohodlné ovládání se stará praktická aplikace, ve které si můžete nastavení upravit přesně podle svých představ. Jednoduše nastavte, ze kterých aplikací chcete dostávat upozornění, a ze kterých ne. Můžete také nastavit způsob buzení. Aplikace navíc slouží jako archiv vašich sportovních výkonů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce měření rychlosti, měření vzdálenosti, záznam trasy, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Armodd Roundz 3 růžové s růžovým řemínkem

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi