Armodd Chicband 2 stříbrné


Chytré hodinky, Bluetooth, Počet dní výdrže baterie: 3, Funkce: senzor tepové frekvence, krokoměr, monitoring spánku, měření rychlosti, měření vzdálenosti, záznam trasy, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info


Cena 1 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 20 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytré hodinky Armodd Chicband 2 ve stříbrné barvě nabité praktickými funkcemi. Disponují senzorem srdečního tepu a různými sportovními režimy.

Stylové hodinky

Armodd Chicband 2 jsou chytré hodinky v prémiovém kovovém provedení s 1,08" IPS displejem. Díky kvalitní kovové konstrukci pouzdra s certifikací IP67 je náramek odolný vůči vodě i prachu. Hodinky nabízejí pět přednastavených ciferníků. Pokud vám však nevyhovuje, můžete si v aplikaci vybrat z široké nabídky. V aplikaci máte možnost vybrat svou fotografii a nahrát ji na ciferník hodinek.

Sledování zdravotního stavu

Hodinky monitorují srdeční tep, krevní tlak a dokonce i úroveň okysličení krve v organismu. Samozřejmostí je krokoměr, který měří vzdálenost, kterou urazíte během dne a spálené kalorie. V noci hodinky měří kvalitu vašeho spánku, abyste si mohli den užít naplno. Hodinky podporují následující sporty: chůzi, běh, jízdu na kole, badminton, turistiku, basketbal, fotbal a stolní tenis.

Další funkce

Posloucháte při běhu rádi hudbu? Ovládejte hudební přehrávač ve smartphonu, aniž byste ho museli vyndat. Pomocí chytrých hodinek můžete mobilní kameru ovládat i na dálku. Stačí nastavit chytrý telefon a pořídit snímky. Nevíte, kam jste položili telefon? Pomocí funkce Najít můj telefon ušetříte spoustu času.

Aplikace F Fit

Mobilní aplikace F Fit umožňuje přesně nastavit, na co vás má náramek upozorňovat. Můžete si zapnout upozornění na sociální sítě, příchozí hovory, textové zprávy, schůzky nebo léky. V aplikaci najdete statistiky ušlých kroků, spálených kalorií a zdravotní údaje o srdečním tepu, krevním tlaku a saturaci krve kyslíkem.

Baterie

Baterie s kapacitou 100 mAh nabízí výdrž až 3 dny na jedno nabití. Pohotovostní režim nabízí výdrž baterie až 15 dní. Díky bezdrátovému připojení Bluetooth můžete hodinky propojit s aplikací F Fit.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce měření rychlosti, měření vzdálenosti, záznam trasy, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Armodd Chicband 2 stříbrné

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi