Arkas TX 36

Nákupem získáte 147,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Smart autochladnička Arkas TX 36 v šedo černém provedení s 2 chladícími komorami s rozsahem teplot + 20 ° C do -20 ° C zchladí mimořádně rychle vložené potraviny díky kvalitní izolaci a účinnému kompresoru. Každá ma samostatnou dual regulaci teploty. Je vybavena víceúrovňovou ochranou akumulátoru proti vybití a přepěťové ochraně. Na přehledem LCD panely je možné nastavit všechny požadované funkce. Autochladnička Arkas TX 36 má zabudovanou USB zásuvku, která slouží pro dobíjení externích zařízení jako například smartphone či tablet. Je vybavena Bluetooth 5,0 díky čemuž jemožné ji ovládat pomocí aplikace na dálku prostřednictvím mobilního zařízení. Ergonomická teleskopická rukojeť a kolečka umožňují snadné přemísťování autochladničky. Napájecí napětí: 12 / 24V DC, 100-240V AC • Jmenovitý proud: 12V / 5A, 24V / 2.5A, 100V / 1,2A, 240V. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Arkas BPX 42 + Battery

Smart autochladnička Arkas BPX 42 + Battery v šedo černém provedení s 1 chladicí komorou s rozsahem teplot + 20 ° C do -20 ° C zchladí mimořádně rychle vložené potraviny díky kvalitní izolaci a…

  • Celkový čistý objem: 42 L
  • Kompresor: Ano
  • Připojení 220V: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Smart autochladnička

Praktická smart autochladnička Arkas TX 36 o objemu 36 l zajistí dostatečný prostor pro chlazení jídla a nápojů nejen na cestu. Moderní design se speciální izolací jistě zaručí, že uskladněné potravinu budete mít v bezpečí. Chladnička disponuje s ergonomickou teleskopickou rukojetí a praktickými kolečky, takže její přemisťování bude jednoduché. K dispozici má jednu chladicí komoru s rozsahem teplot + 20 ° C do -20 ° C. Účinný kompresor v kombinaci s kvalitní izolací dokáže mimořádně rychle zchladit vložené potraviny.

Ovládejte ji kdykoliv

Inteligentní autochladničku můžete kontrolovat na dálku prostřednictvím mobilního telefonu nebo jiného zařízení připojeného k Bluetooth 5.0. Aplikace Yeticool umožňuje sledovat aktuální teplotu v chladničce a také ji nastavovat podle potřeby. (Dostupné pro Android a IOS).

Široké využití

Autochladnička určitě poslouží v mnoha situacích, můžete ji využít při cestování na dovolenou nebo výlety v karavanu, na rybaření, při kempování nebo třeba i na lodi. Vždy splní očekávání. Navíc bude skvělým pomocníkem i pro ty, kteří si neumí představit život na cestách nebo túrách bez moderních technologií. Zabudovaná USB 3.0 zásuvka slouží pro dobíjení externích zařízení jako například smartphone či tablet.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celkový čistý objem 36 L
  • Kompresor Ano
  • Připojení 220V Ano

Další vlastnosti

Značka: Arkas
Kompresor: Ano
Maximální teplota: 20 °C

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 77 cm
Výška: 45 cm
Hloubka: 42 cm
Hmotnost: 13,8 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 12/24 adaptér

Vzhled

Celkový čistý objem: 36 L

Energetické údaje

Připojení 220V: Ano

Ostatní

Kód produktu: TX 36

Všechny parametry

Recenze Arkas TX 36

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Arkas TX 36