Arkas BPX 42 + Battery

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Smart autochladnička

Praktická smart autochladnička Arkas BPX 42 + Battery o objemu 42 l zajistí dostatečný prostor pro chlazení jídla a nápojů nejen na cestu. Vejde se do ní až 24 lahví o objemu cca 0,5 l. Moderní design se speciální izolací jistě zaručí, že uskladněné potraviny budete mít v bezpečí. Chladnička disponuje s ergonomickou teleskopickou rukojetí a praktickými kolečky, takže její přemisťování bude jednoduché. K dispozici má jednu chladicí komoru s rozsahem teplot + 20 ° C do -20 ° C. Účinný kompresor v kombinaci s kvalitní izolací dokáže mimořádně rychle zchladit vložené potraviny. Zabudovaná baterie pomáhá udržovat teplotu ve vnitřním prostoru autochladničky až 22 hodin. Baterie s kapacitou 1600 mah je nabíjecí a její nabíjení trvá 2 hodiny.

Ovládejte ji kdykoliv

Inteligentní autochladničku můžete kontrolovat na dálku prostřednictvím mobilního telefonu nebo jiného zařízení připojeného k Bluetooth 5.0. Aplikace Yeticool umožňuje sledovat aktuální teplotu v chladničce a také ji nastavovat podle potřeby. (Dostupné pro Android a IOS).

Široké využití

Autochladnička určitě poslouží v mnoha situacích, můžete ji využít při cestování na dovolenou nebo výlety v karavanu, na rybaření, při kempování nebo třeba i na lodi. Vždy splní očekávání. Navíc bude skvělým pomocníkem i pro ty, kteří si neumí představit život na cestách nebo túrách bez moderních technologií. Zabudovaná USB 3.0 zásuvka slouží pro dobíjení externích zařízení jako například smartphone či tablet.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celkový čistý objem 42 L
  • Kompresor Ano
  • Připojení 220V Ano

Další vlastnosti

Značka: Arkas
Kompresor: Ano
Maximální teplota: 20 °C

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 75 cm
Výška: 42 cm
Hloubka: 37 cm
Hmotnost: 15 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 12/24 adaptér

Vzhled

Celkový čistý objem: 42 L

Energetické údaje

Připojení 220V: Ano

Ostatní

Kód produktu: BPX 42

Všechny parametry

Recenze Arkas BPX 42 + Battery

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Arkas BPX 42 + Battery