Ariete 4145 Xvapor Comfort parní čistič

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 269,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Parní čistič ARIETE Xvapor Comfort můžete při úklidu vaší domácnosti využít k čištění koberců, tvrdých podlah, čalounění, tak i oken nebo kachliček. To vše díky velkému množství příslušenství. Precizne vyčistí a vydezinfikuje každý kousek vašeho domu, bytu či kanceláře, i bez agresivních čistících prostředků. Parní čistič pracuje s příkonem 1500 W, přičemž vypouští páru silou 5 bar. Během 6-7 minut čistič připraví páru na aktivní používání. Doba provozu páry je 45 min.Vďaka nízké hmotnosti přístroje, je možné vzít si parní čistit kamkoli budete potřebovat. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Parní čistič ARIETE Xvapor Comfort

Hned na první pohled zujme pevným a kompaktním plastovým provedením. Dostanete se s ním i do menších či užších prostor, které bez problémů vyčistí. Čistič je zhotoven opravdu kvalitně a disponuje šikovnými otočnými kolečky pro snadnější manipulaci.

Parní čištění

Tento praktický pomocník i bez agresivních čistících prostředků pouze pomocí výkon páry vyčistí vaši domácnost. Pára efektivně rozpouští a eliminuje nečistoty a zanechává vaši podlahu, koberce, dlaždice, kachličky i nábytek hygienicky čisté. Mimořádně efektivní přitom parní čištění odstraňuje i zvířecí alergeny z koberců, nábytku, pelíšků či klecí, ale také z terárií a akvárií, takže se skvěle hodí i do rodin s alergiky.

Efektivní výkon

Zařízení působí na nečistoty s vylepšením tlakem 5 bar a dokáže pracovat s výkonem až 1 500 W. Základem je odolná nerezová nádržka s kapacitou 1,2 l, chráněná bezpečnostním uzávěrem. Dokonale si poradí s nečistotami v celém domě nebo bytě. Jeho vysoký výkon jasně dokáže, že úklid s ním bude ještě jednodušší. Díky nízké hmotnosti přístroje, je možné vzít si parní čistit kamkoli budete potřebovat.

45 minut provozu

Nerezovou nádržku stačí naplnit vodou a přístroj zapnout - síla páry si poradí s malými i velkými nečistotami. Jakmile bude pára připravena, po pouze 6-7 minutách, upozorní vás Power indikátor a už vám nic nebude bránit v úklidu. Čistič zvládne nepřetržitě pracovat až 45 minut bez nutnosti dodání vody. Dlouhý kabel až 6 metrů vám nabídne dostatek flexibility.

Bohaté příslušenství

Přístroj je dodáván s bohatým příslušenstvím, takže se dostanete nejen na podlahy, ale i do rohů, za skříně, do různých shybů apod. Nechybí dva kusy prodlužovací trubice pro větší komfort při úklidu, tryska, nástavec na čištění podlah, nástavec na čištění oken, velká kruhová kartáč, malá kruhová kartáč, trychtýř, odměrka, vysokotlaká tryska, nástavec na čalounění a návlek na čištění podlah.

Součástí balení je bohaté příslušenství, které vám práci ještě více usnadní.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Objem 1,2 L
  • Maximální příkon 1500 W
  • Parní tlak 5 Bar

Další vlastnosti

Značka: Ariete
Objem: 1,2 L
Doba přípravy: 7 min.

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 29 cm
Hmotnost: 5450 g
Výška: 32 cm
Hloubka: 48 cm

Obsah balení

Obsah balení: trubice,tryska, nnastavce

Konektivita

Délka kabelu: 6 m

Energetické údaje

Maximální příkon: 1500 W

Funkce

Parní tlak: 5 Bar
Indikátor úrovně vody: Ne

Ostatní

Kód produktu: 00P414500AR0

Všechny parametry

Recenze Ariete 4145 Xvapor Comfort parní čistič

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Ariete 4145 Xvapor Comfort parní čistič