Ariete ART 4167 mini parní generátor

Mini parní generátor Ariete Art 4167 během několika sekund narovná všechny záhyby na vašich šatech. S výkonem 1200 W parním rázem 20g / min. si dokáže poradit is nepoddajným látkami, aniž by je jakkoliv poškodila. Výkonná pára odstraní pachy a zničí až 99,9% bakterií. Zvládá jak horizontálně, tak i vertikálně napařování, čímž vám dopřeje ještě větší flexibilitu při práci. Součástí je i zabudovaný indikátor připravenosti páry. Vyjímatelná nádržka na vodu o objemu 260 ml vám umožňuje její snadné plnění. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Mini parní generátor

Napařovač oděvů Ariete Art 4167 se stane nepostradatelným pomocníkem při odstraňování nepoddajných záhybů na vašem oblečení za pomoci výkonného a cíleného napařování. Přístroj provádí souvislé napařování přes hubice a během několika sekund jsou záhyby odstraněny. Napařovač je vyzbrojen technologií napařování na požádání, která vám zaručí absolutní kontrolu nad procesem pomocí jednoduchého stlačení spouštěče. Mnohem efektivnější tak využijete vodu v zásobníku.

Vertikální i horizontální napařování

S výkonem 1200 W Ariete Art 4167 & nbsp; žehlí látku rychleji a šetří místem, napařování oděvů zvládne i bez použití žehlicího prkna - přímo na ramínku, takže žehlení bude od nynějška bezstarostné. Ruční napařovač je lehký a pohodlně se používá díky ergonomickému a kompaktnímu designu - rukojeť soft touch. Napařovač je bezpečný pro použití na všechny druhy tkanin. Je vynikajícím řešením jemné tkaniny, jako je hedvábí. K dispozici je i odnímatelná průhledná nádoba na vodu o objemu 260 ml. Kontrolka vás upozorní, že pára je připravena k žehlení - parní ráz: 20g / min.

Odstaňování bakterií a zápachu

Hluboký průnik páry vlákny umožňuje osvěžení, dezinfekci a odstranění pachů ze všech druhů látek. Pomáhá tak oddálit potřebu praní nebo čištění. Silný proud páry odstraňuje zápach od cigaret, jídla a tělesný pach. Použijte kartáčový nástavec na hrubší tkaniny, jako jsou kabáty, na lepší proniknutí páry do tkaniny a hladší povrchovou úpravu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Značka Ariete
  • Čas nahřátí 1 min.
  • Kontinuální pára 20 g/min
  • Objem nádržky na vodu 260 ml

Další vlastnosti

Značka: Ariete
Čas nahřátí: 1 min.
Objem nádržky na vodu: 260 ml

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 11 cm
Výška: 27,5 cm
Hloubka: 15,5 cm
Hmotnost: 0,99 Kg

Obsah balení

Obsah balení: odmerka, nastavec

Konektivita

Délka kabelu: 2,5 m

Energetické údaje

Příkon: 1200 W

Funkce

Kontinuální pára: 20 g/min

Další parametry

Odnímatelná nádoba na vodu: Ano

Ostatní

Kód produktu: 000416700AR0

Všechny parametry

Recenze Ariete ART 4167 mini parní generátor

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Ariete ART 4167 mini parní generátor