Ariete ART 2754 Red Force


Podlahový vysavač, Objem sáčku/nádoby: 3 l, Omyvatelný filtr, Materiál rourky: kov, Hmotnost: 7,3 kg. Více info


Cena 2 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 26 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Podlahový vysavač Ariete ART 2754 Red Force se svým výkonným motorem 700 W a cyklónovou technologií stanou vaším nepostradatelným společníkem. Moderní cyklónová technologie efektivně odděluje jemný prach při nepřetržitém odsávání bez ucpávání, přičemž vysavač je stále stejně výkonný. Vysavač má pro zachytávání nečistot přizpůsobenou sběrnou nádobu o objemu 3 litrů. Pohodlně a rychle s ním vysajete byt a při uskladňování vám nezabere mnoho místa. Bohaté příslušenství: víceúčelový podlahový a kobercový kartáč a štěrbinová hubice s integrovaným kartáčem, kartáč na čalounění a kartáč na parkety. Délka přívodního kabelu je 5 m.

Podlahový vysavač Ariete ART 2754 Red Force 

  • Příkon: 700 W
  • Vysoce účinný cyklónový motor
  • Kapacita nádoby na prach: 3 l
  • Automatické navíjení kabelu
  • Tlačítko ON/OFF
  • Kovová teleskopická trubice
  • Omyvatelný HEPA filtr
  • Délka přívodního kabelu: 5 m
  • Prostor pro příslušenství
  • Příslušenství: víceúčelový podlahový a kobercový kartáč, štěrbinová hubice s integrovaným kartáčem, kartáč na čalounění a kartáč na parkety

Skvělý pomocník

Podlahový vysavač Ariete ART 2754 Red Force s cyklónovým motorom je nenahraditelným spotřebičem vhodným do každé domácnosti. Díky vysavači rychle vysajete nečistoty a prach na podlaze nebo koberci a vaše domácnost bude dokonale čistá. Je kompaktní a dobře se s ním manipuluje a při vysávání dosáhnete optimálních výsledků.

Účinný cyklónový systém

Cyklónový motor s příkonem 700 W zajistí dostatečný výkon. Tento výkon je neměnný díky systému cyklónového vysávání. Odstředivá síla odděluje prach a nečistoty do vnější komory. Proto se filtr udržuje čistý a je zachován sací výkon. Omyvatelný HEPA filtr ve vysavači je zárukou bezpečného a čistého domova a je vhodný i pro alergiky. Kapacita cyklonové nádoby je 3 l, takže pohodlně vysajete celý byt. Díky bohatému příslušenství, jako je víceúčelový podlahový a kobercový kartáč a štěrbinová hubice s integrovaným kartáčem, vysajete každý kout bez jakýchkoliv problémů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva mix barev
Hmotnost 7.3 Kg
Maximální příkon 700 W
Indikátor plného sáčku/nádoby Ne
Objem sáčku/nádoby 3 L
Regulace výkonu Ne
Umývatelný filtr Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ariete ART 2754 Red Force

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi