Ariete Grill & Taste 1918


Kontaktní gril, Příkon: 2000 W, Indikace dosažení teploty, Nastavitelná teplota, Zdroj tepla: elektrický, Typ grilovací plochy: žebrovaná, Nepřilnavý povrch, Chlazený úchyt, Tukový zásobník, Hmotnost: 5,8 kg, Šířka: 33 cm, Výška: 17,5 cm, Hloubka: 36,5 cm. Více info


Cena 2 999 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Elektrický gril s moderními a elegantními liniemi Ariete Grill & Taste 1918 s výkonem 2 000 W je vhodný pro přípravu toustů, panini, hamburgerů, masa, ryb a dalších pokrmů. Gril nabízí jednoduché ovládání s 5 úrovněmi grilování, díky čemuž si přizpůsobíte teplotu pro různé druhy jídel. Možnost využívat gril v otevřené poloze vytváří větší plochu na grilování. S časovačem si můžete nastavit požadovanou délku grilování. Odnímatelné a omyvatelné grilovací desky s nepřilnavým povrchem umožňují snadnou údržbu. V přední části grilu nechybí praktické světelné kontrolky napájení a teploty. O vaši bezpečnost při manipulaci s grilem se postará hlavní držadlo, které se při provozu nenahřívá, a vy se tak nemusíte obávat popálení.

Ariete Grill & Taste 1918

  • Nepřilnavé odnímatelné grilovací desky
  • Nastavitelný časovač: 30 min.
  • Nastavitelná teplota
  • Odnímatelná miska na odkapávání
  • Rozměr grilovací desky: 29 × 23 cm
  • 5 úrovní grilování
  • 180° grilování s otevřenými deskami
  • Kontrolka napájení a kontrolka teploty
  • Nastavitelná deska se přizpůsobí různým výškám surovin
  • Výkon: 2 000 W

Dáte si tousty, panini nebo rybu?

Ariette Grill & Taste 1918 je nový elektrický gril s moderními a elegantními liniemi, vhodný pro přípravu vynikajících toustů, panini, hamburgerů, masa, ryb a dalších pokrmů. Stejně jednoduše jak připravíte skvělé jídlo, můžete gril po skončení vyčistit. Odnímatelná odkapávací miska a odnímatelné a omyvatelné grilovací desky s nepřilnavým povrchem umožňují snadnou údržbu.

Přizpůsoben pro různé pokrmy

Díky 5 úrovním grilování je Grill & Taste perfektním produktem pro přípravu rychlých pokrmů či pro ohřívání pizzy. Díky možnosti 180° otevřené polohy grilování je možné pohodlně vařit a grilovat na ještě širším povrchu. Nastavitelný časovač a pohodlné nastavení teploty pomocí otočného knoflíku usnadňují a přizpůsobují přípravu různých pokrmů.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Ariete
Příkon 2000 W
Nastavitelná teplota Ano
Nepřilnavý povrch Ano
Chlazený úchyt Ano
Zdroj tepla elektrický
Vyměnitelné plotýnky Ne
Typ grilovací plochy žebrovaná

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ariete Grill & Taste 1918

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi