Ariete ART1389/14


Pákové espresso, Maximální provozní tlak: 15 Bar, Objem vodního zásobníku: 900 ml, Typ náplně kávy: mletá, Způsob přípravy mléčné pěny: parní tryska, Výška: 31 cm, Šířka: 23 cm, Hloubka: 28 cm, Hmotnost: 3,6 kg. Více info


Cena 4 199 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 42 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Pákový kávovar Ariete ART 1389/14 má originální vintage design. Kávovar vytváří kvalitní espresso díky tlaku 15 barů. Nádoba na vodu, která je umístěna v zadní části kávovaru má objem 0,9 litru. Kávovar má odnímatelný zásobník pro snadnější čištění. Na milovníky cappuccina čeká parní tryska pro napěnění mléka. Používat můžete mletou kávu nebo kávové pody.

Zajímavý vintage design

Zajímavé a opravdu netradiční spojení nabízí tento nový model kávovaru od společnosti Ariete. Kávovar je sice plný moderních technických vymožeností, avšak jeho design zůstává klasický, dalo by se říci až staromódní. Připomíná první legendární kávovary a přesně tímto designem je nejenom unikátní, ale i mimořádně zajímavý.

 Pákové ovládání

Kávovar má kvalitní a velmi odolné provedení v světle zelené barvě. V souladu s designem starých kávovarů se i tento model ovládá pomocí páky, která se nachází na přední straně. S pákou přesně přizpůsobíte poměr jednotlivých ingrediencí a připravíte si tak kávu podle vašich osobních preferencí a představ. Každé ráno tak můžete začít ve velkém stylu a s na míru vytvořeným šálkem chutné a voňavé kávy.

Snadná příprava

Naplníte držák na mletou kávu pomocí odměrky, zatlačíte a vložíte do kávovaru. Pod výpusť postavíte šálek a stisknete tlačítko. Přebytečná káva odkape do misky, která je odnímatelná, takže ji snadno vyčistíte. V zadní části kávovaru Ariete je odnímatelná nádoba na vodu. Pro přípravu kávy je vhodné použít i kávové soft pody (E.S.E.)

Espresso i cappucino

Nezáleží na tom, jaký druh kávy preferujete, s tímto kávovarem si uvaříte kávu přesně podle vašich představ. Kávovar šikovně připraví chutné espresso nebo nadýchané cappucino. Dokonalá pěna vzniká díky unikátní kombinaci vzduchu, páry a mléka.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Ariete
Vestavěný displej Ne
Kapacita v šálcích 2
Objem vodního zásobníku 900 ml
Maximální provozní tlak 15 Bar
Způsob přípravy mléčné pěny parní tryska
Typ kávovaru Espresso - pákové
Vestavěný mlýnek Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ariete ART1389/14

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi