Ariete 1380/10 Coffee Slim Machine


Pákové espresso, Maximální provozní tlak: 15 Bar, Objem vodního zásobníku: 1100 ml, Typ náplně kávy: mletá, Způsob přípravy mléčné pěny: parní tryska, Výška: 34 cm, Šířka: 18 cm, Hloubka: 43 cm, Hmotnost: 4,1 kg. Více info


Cena 4 899 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 49 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Pákové espresso Ariete 1380/10 Coffee Slim Machine disponuje štíhlým a kompaktním designem. Připravte si kávu s intenzivní chutí díky 15 barům tlaku. Kávovar je kompatibilní s mletou kávou i s ESE kapslemi.

Ariete 1380/10 Coffee Slim Machine pákové espresso

 • Materiál: nerezová ocel
 • Systém ohřevu: Thermoblock
 • Zahřátí za 40 sekund
 • Ovládací panel: 3 tlačítka, LED podsvícení
 • Odnímatelná nádržka na vodu: 1,1 l 
 • Nastavitelná dvojitá odkapávací mřížka pro šálky: na espresso a cappuccino
 • Ohřívač šálků
 • Anti-Drip systém
 • Signalizace odvápnění
 • Odnímatelná odkapávací mřížka s ukazatelem hladiny vody
 • Profesionální držák filtru ze silného litého hliníku s bakelitovou rukojetí
 • Štíhlý design: šířka: 15 cm
 • Výkon: 1 300 W
 • Tlak: 15 barů

Neomezené možnosti ve štíhlém těle

Malé rozměry a pokročilé technické parametry jsou synonyma pákového espressa Ariete 1380/10 Coffee Slim Machine, které se bude skvěle hodit do vaší domácnosti. Kávovar se může pochlubit těmi nejlepšími a nejmodernějšími technickými vlastnostmi, takže váš šálek kávy bude každý den chutnat skvěle. Přístroj vaří kávu při optimálním tlaku 15 barů, má účinnou napěňovací trysku Maxi Cappuccino a je vybaven moderním systémem ohřevu Thermoblock, čerpadlem Ceme a speciální zónou pro nahřívání šálků.

Káva dle vlastní chuti

Kromě skvělého aroma uvařené kávy vám pákové espresso zaručí i bezkonkurenční stabilitu chuti a kvality připravovaných nápojů. Pomocí praktických tlačítek si snadno vyberete, zda chcete běžnou nebo dvojitou kávu a přístroj spustí odpovídající proces vaření. Pokud nechcete používat tovární nastavení, můžete si kapacitu šálku snadno upravit podle vlastních preferencí. Stačí, když proces vaření zastavíte ve vhodnou chvíli ručně a káva odpovídající intenzity je hotová. 

Káva v detailech

Každý barista ví, že dokonalé espresso by se mělo připravovat přímo do teplého šálku. Takto připravená káva si déle uchová své aroma a zajistí větší trvanlivost bohaté pěny, na kterou nedají milovníci kávy dopustit. Kávovar Ariete 1380/10 Coffee Slim Machine má pasivní zónu nahřívání šálků, která zajistí, že vaše šálky budou mít správnou teplotu pro přípravu lahodné kávy.

Není to jen o kávě

Pákový kávovar Ariete 1380/10 Coffee Slim Machine můžete využít i jinak než k přípravě lahodné kávy. Zařízení je vybaveno funkcí ohřevu vody a mléka. To znamená, že si můžete kdykoliv ohřát mléko, třeba dětem pro ranní kakao nebo připravit oblíbený čaj či bylinkový nálev. Jeden přístroj tak využijete pro celou rodinu a navíc, rychlý a přepadový systém ohřevu vody nejen urychlí celý proces, ale také sníží vaše účty za elektřinu. 

Intuitivní používání a snadná péče

Při přípravě kávy je velmi důležité, aby bylo používání kávovaru intuitivní, což Ariete 1380/10 Coffee Slim Machine splňuje beze zbytku, takže se nemusíte bát, že byste jeho obsluhu nezvládli. Například nádržku na vodu je možné doplnit i bez vyjmutí z přístroje. Stejně tak jednoduchá je i údržba přístroje. Všechny odnímatelné prvky se dají velmi snadno rozebrat a vyčistit. Příslušné kontrolky vás pak upozorní na to, že je třeba kávovar odvápnit. Při správné péči vám totiž vydrží řadu let.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Ariete
Vestavěný displej Ne
Objem vodního zásobníku 1100 ml
Maximální provozní tlak 15 Bar
Způsob přípravy mléčné pěny parní tryska
Typ kávovaru Espresso - pákové
Vestavěný mlýnek Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ariete 1380/10 Coffee Slim Machine

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi