Ariete 568/04 Vintage

  • Doprava zdarma

Objem: 1.5 L, Počet rychlostí: 2, Příkon: 500 W, Pulzní spínač: Ano, Smoothie: Ano, Drcení ledu: Ano


Cena 1 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 16,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Stolní mixér Ariete 568/04 rozseká a rozmixuje (ovoce, zeleninu i led) během pár okamžiků suroviny na velmi jemnou konzistenci díky vysokému výkonu 1400 W. Mezi hlavní vlastnosti produktu patří: nádoba o objemu 1,5 l, kvalitní nerezové čepele, 2 variabilní rychlosti + turbo. Jednotlivé části mixéru lze mýt v myčce nádobí. A určitě oceníte snadné skladování: mixovací nádoba může být obráceně uložena přímo na tělo výrobku. Barva: zelená.

Ariete 568/04

  • Výkon 500 W
  • Kapacita nádoby: 1,5 l
  • Možnost mytí nádoby v myčce
  • 6 nožů z nerezové oceli
  • 2 rychlosti + pulzní tlačítko

Stolní mixér - Vintage

Stolní mixér ARIETE 568/04 svým moderním retro vzhledem se bude hrdě vyjímat na každé kuchyňské lince. O vše se postará motor o síle 500 W. Kvalitní čepel je vyrobena z nerezavějící oceli a při mixování se můžete spolehnout na dokonalý výkon. Dokáže se roztočit neuvěřitelnou rychlostí. Nože rozdrtí i ty nejtvrdší suroviny - poskytují vynikající výsledky při mixování. Podle potřeb si můžete zvolit ze dvou rychlostí + nechybí ani turbo rychlost.

Praktické uskladnění

Po použití přístroj snadno rozeberete. Jednotlivé komponenty včetně odnímatelné čepeli a plastové nádoby lze mýt nejen ručně, ale i v myčce nádobí. Navíc průhledná nádoba o objemu 1,5 litru může být obrácená přímo na tělo výrobku, což usnadňuje skladování.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem 1.5 L
Počet rychlostí 2
Příkon 500 W
Pulzní spínač Ano
Smoothie Ano
Drcení ledu Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ariete 568/04 Vintage

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno