Ariete 568/04 Vintage

Stolní mixér, Příkon: 500 W, Počet rychlostí: 2, Objem: 1,5 l, Drcení ledu, Smoothie, Pulzní spínač, Vyjímatelná miska, Hmotnost: 1700 g, Obsah balení: 1,5 l plastová nádoba". Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Stolní vintage mixér Ariete 568/04 v zeleném provedení rozseká a rozmixuje (ovoce, zeleninu i led) suroviny na velmi jemnou konzistenci díky vysokému výkonu 1 400 W. Mezi hlavní vlastnosti produktu patří: nádoba o objemu 1,5 l, kvalitní nerezové čepele, 2 variabilní rychlosti + turbo. Jednotlivé části mixéru můžete mýt v myčce nádobí. Určitě oceníte snadné skladování: mixovací nádoba může být obráceně uložena přímo na tělo výrobku.

Ariete 568/04

  • Výkon 500 W
  • Kapacita nádoby: 1,5 l
  • Možnost mytí nádoby v myčce
  • 6 nožů z nerezové oceli
  • 2 rychlosti + pulzní tlačítko

Stolní vintage mixér

Stolní vintage mixér Ariete 568/04 svým moderním retro vzhledem se bude hrdě vyjímat na každé kuchyňské lince. O vše se postará motor o síle 500 W. Kvalitní čepel je vyrobena z nerezavějící oceli a při mixování se můžete spolehnout na dokonalý výkon. Dokáže se roztočit neuvěřitelnou rychlostí. Nože rozdrtí i ty nejtvrdší suroviny - poskytují vynikající výsledky při mixování. Podle potřeb si můžete zvolit ze dvou rychlostí + nechybí ani turbo rychlost.

Praktické uskladnění

Po použití přístroj snadno rozeberete. Jednotlivé komponenty včetně odnímatelné čepeli a plastové nádoby můžete mýt nejen ručně, ale i v myčce nádobí. Průhledná nádoba o objemu 1,5 litru může být obrácená přímo na tělo výrobku, což usnadňuje skladování.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem 1.5 L
Počet rychlostí 2
Příkon 500 W
Pulzní spínač Ano
Smoothie Ano
Drcení ledu Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ariete 568/04 Vintage

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi