Ariete 1342/04 Vintage


Překapávací kávovar, Vestavěný displej, Omyvatelný filtr, Objem vodního zásobníku: 1400 ml, Kapacita v šálcích: 12, Časovač, Uchování teploty, Výška: 34,5 cm, Šířka: 23,5 cm, Hloubka: 21 cm, Hmotnost: 2,9 kg, Barva: zelená. Více info


Cena 2 199 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 22 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Překapávací kávovar Ariete Vintage 1342/04 pro přípravu filtrované kávy obsahuje nádobu, ve které můžete připravit až 12 šálků kávy. Jednoduchá obsluha, LCD displej, možnost nastavení intenzity kávy, časovač a praktická funkce na čištění přístroje. Zelená barva.

Ariete Vintage 1342/04

  • 12 šálková nádoba
  • LCD displej
  • Nahřívací deska
  • Omyvatelný filtr
  • Odnímatelný filtr
  • Příkon: 900 W
  • Barva: zelená

Káva pro každého klasika

S kávovarem Ariete Vintage 1342/04 si připravíte klasickou filtrovanou kávu. Nádoba disponuje objemem, který postačí pro 12 šálků kávy. Kávovar nabízí jednoduchou obsluhu. Prostřednictvím programovatelných funkcí si můžete nastavit intenzitu kávy, k dispozici máte funkci pozastavení a servírování, časovač a LCD displej. Všechny tyto funkce dělají z kávovaru Ariete Vintage vynikající přístroj pro přípravu skvělé kávy. Přístroj samozřejmě obsahuje i odnímatelný permanentní filtr, funkci na čištění přístroje a prostor na uložení kabelu. Retro design s kovovým pláštěm dělá z kávovaru kromě praktického společníka i stylový doplněk do kuchyně.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Časovač Ano
Kapacita v šálcích 12
Objem vodního zásobníku 1400 ml
Typ kávovaru Překapávací kávovary

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ariete 1342/04 Vintage

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi