Aprilia eSR2 EVO


E-koloběžka, Maximální nosnost: 100 kg, Určení: univerzální, Kapacita baterie: 14,4 Ah, Maximální dojezd: 60 km, Výkon motoru: 500 W, Max. rychlost: 25 km/hod.. Více info


Cena 17 888 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 179 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Elektrická koloběžka Aprilia eSR2 EVO je v každém ohledu výkonnější verzí úspěšného modelu eSR2. Pokud hledáte silnější motor, objemnější baterii nebo delší dojezd, zvolte právě variantu EVO.

Výjimečný vzhled

Design koloběžky i nadále vychází z městských skútrů, který tento italský výrobce závodních strojů produkuje. Závodní DNA doslova srší z každého centimetru této koloběžky. A zklamaní nebudete ani při pohledu na specifikace tohoto modelu, jako jsou motor o výkonu 500 W (s okamžitým špičkovým výkonem 700 W) nebo baterie s kapacitou 691 Wh. Na první pohled také upoutá odpružená vidlice předního 10" kola osazeného duší a poháněné zadní kolo, které je samozřejmě také odpruženo.

Brzdy se systémem KERS

O bezpečné zastavení se i nadále stará dvojitý brzdový systém. Představuje jej zadní elektrická a přední bubnová bezúdržbová brzda. Elektrická motorová brzda je vybavena systémem KERS (Kinetic Energy Recovery Systém) a tak při brždění budete dodávat energii zpět do baterie.

Konstrukce

Rám koloběžky je vyroben ze slitiny hliníku a nástupní plochou s výrazným grafickým pogumováním, která na konci zajišťuje bezpečný a přirozený postoj a oporu při akceleraci. Skládací mechanismus je osazen jednoduchou, avšak maximálně funkční pojistkou, zaručující bezpečnost při jízdě, ale rychlé složení, které budete oceňovat každý den.

Pohon koloběžky

Výrobce koloběžku osadil bezkartáčovým motorem o výkonu 500 W, tentokrát umístěným do zadního kola. Toto řešení koloběžku tlačí a ne táhne. Výsledkem je příjemnější nástup výkonu při akceleraci, absence vibrací řídítek, ale především výrazně vyšší bezpečnost na kluzkých a nezpevněných površích. Drift lze totiž krotit snáze než „ustřelení“. Bezkartáčový typ motoru vyžaduje minimální údržbu a vykazuje velmi nízké opotřebení. Co ovšem kromě přístupu k okamžitému výkonu až 700 W oceníte ještě více, je jeho výjimečně tichý chod.

Výkonný akumulátor

Baterie disponuje kapacitou 14,4 Ah, což při použité technologii 48 V poskytuje úctyhodných 691 Wh. Při plném nabití díky vyššímu průtoku 18 A zaručuje dojezd až 50 km. Tato hodnota je samozřejmě závislá nejen na hmotnosti jezdce, ale také na stavu a povrchu vozovky, teplotě prostředí a profilu tratě. Informace o jejím aktuálním stavu lze přehledně sledovat na displeji. Její plné nabití je pak otázkou maximálně 7 hodin.

Aplikace pro ještě vyšší zážitek

Koloběžku lze také monitorovat a ovládat prostřednictvím aplikace ve vašem telefonu. Ta je volně ke stažení z App Store nebo Google Play a díky prostředí, které připravovalo významné designové studio, bude její používání potěšením.

Používej vyznačené cyklistické trasy

Pokud je to možné, použij trasu a silnici vyznačenou pro kola, pokud ne, jezdi při okraji vozovky. Respektuj všechny dopravní předpisy. Nepoužívej k jízdě chodník, ledaže by ti to umožňovaly dopravní předpisy. Stejně jako při jízdě na kole, i zde je nejlepší vždy nosit přilbu při jízdě.

Vždy dodržuj dopravní předpisy

Nezapomeň, že pro tebe platí dopravní předpisy stejně jako pro ostatní účastníky silničního provozu. Proto sleduj všechna dopravní značení, vodorovné dopravní značky a semafory. Ber ohled na chodce a ostatní účastníky silničního provozu na křižovatkách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 18.5 Kg
Kapacita baterie 14.4 Ah
Výkon motoru 500 W

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze Aprilia eSR2 EVO

100% Kvalita
Vynikajicí

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Jakub

17. 6. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Design
  • Dojezd
  • Odpružení

Skvělá koloběžka, která má velmi slušný dojezd, pěkný design a odpružení.


Radek

23. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Super výdrž baterie
  • Dlouhý dojezd
  • Od 20% baterie nemá takový výkon

Tomáš

23. 7. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • E-koloběžku mám poprvé a jsem t ni nadšený. Kvalita Aprilie eSR2Evo odpovídá značce a popisu produktu.
  • Mám váhu mírně nad 100kg a koloběžka má s motorem 500w dostatečný výkon.
  • Určitě doporučuji
  • Jedna vada na "kráse" přece jenom je. Opětrný stojáne není moc kvalitní u této značky bych očekával stabilnější, ale co mi vadí nejvíc, že při jízdě na nerovném terénu stojánek drnčí.

Určitě bych Koloběžku Aprilia Evo doporučil. <br /> Jezdím na ni denně do práce cca 8km a je to rychlí a bezpečný prostředek. Pěkně osvětlený i s ambulantním osvětlením podvozku. Takže bezpečnost být vidět je dobře zajištěna.