Aprilia eSR1

  • Výprodej

E-koloběžka, Maximální nosnost: 100 kg, Určení: univerzální, Kapacita baterie: 7,8 Ah, Maximální dojezd: 35 km, Výkon motoru: 350 W, Max. rychlost: 25 km/hod.. Více info


Cena 11 990 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Elektrická koloběžka Aprilia eSR1 představuje rychlý a ekologický způsob dopravy do práce, školy nebo do města. Disponuje 350W motorem a odnímatelnou baterií s kapacitou 7,8 Ah. S dojezdem 35 km nebudete mít žádný problém dopravit se rychle a bezpečně kamkoliv. Součástí je i podsvícený 3,5" LCD displej, na kterém můžete sledovat všechny důležité údaje. O bezpečnost na silnici se postará přední elektrická a zadní kotoučová brzda.

Konstrukce

Koloběžka má lehkou, ale zároveň pevnou konstrukci. Skládací mechanismus umožňuje snadné a rychlé složení. Koloběžku tak můžete vzít s sebou do autobusu, vlaku nebo auta.

Pohon

Koloběžka je vybavena motorem s výkonem 350 W, umístěným v předním kole. Tento typ motoru vyžaduje minimální údržbu a vykazuje velmi nízké opotřebení. Kromě přístupu ke špičkovému výkonu 515 W oceníte výjimečně tichý chod.

Dvojitý brzdový systém

Koloběžka disponuje dvojitým brzdovým systémem. Elektrická brzda nacházející se na předním kole je ovladatelná plynem. Mechanická kotoučová brzda je součástí zadního kola. Bezdušové 10" kola s technologií proti propíchnutí pohlcují vibrace a tlumí drobné nerovnosti, čímž zaručují plynulou a pohodlnou jízdu.

Odnímatelná baterie a zabudovaný LCD displej

Koloběžka disponuje odnímatelnou baterií s kapacitou 7,8 Ah. Při plném nabití zaručuje dojezd až 35 km. Tato hodnota také závisí na stavu vozovky, teploty prostředí a hmotnosti jezdce. Baterii lze jednoduše vyjmout a nabít nebo vyměnit za druhou baterii a prodloužit tak dojezd. 3,5" LCD displej umožňuje sledování všech nastavení a důležitých informací.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 15 Kg
Kapacita baterie 7.8 Ah
Výkon motoru 350 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Aprilia eSR1

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi