Apple Watch Series 2 38mm vesmírně šedý hliník/černý řemínek z tkaného nylonu

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Co je Series 2?

Apple Watch Series 2 mají všechny vlastnosti Apple Watch Series 1 a ještě pár navíc: Jsou voděodolné do 50 metrů, takže s nimi můžeš plavat. Neměly by se ale používat při přístrojovém potápění, vodním lyžování a jiných aktivitách, při kterých se dostanou do kontaktu s rychle se pohybující vodou nebo do větších hloubek. Zabudovaná GPS poskytuje přesné informace o rychlosti, tempu, vzdálenosti a poloze, i když u sebe nemáš iPhone. Mají nový dvoujádrový procesor s vyšším výkonem. A displej druhé generace je proti předchozí více než dvakrát jasnější, což z něj dělá nejjasnější displej, jaký kdy Apple vyrobil. Apple Watch Series 2 jsou k dispozici s pouzdry z hliníku, nerezové oceli a keramiky a mají nejnovější verzi watchOS.

Vlastnosti Series 2

 • Pouzdro z bílé keramiky
 • Dvoujádrový procesor S2
 • zabudovaná GPS
 • Voděodolné do 50 metrů
 • 2 Safírový křišťál 2 × jasnější OLED Retina displej s Force Touch (1 000 nitů)
 • Keramická zadní strana
 • digital Crown
 • Snímač tepové frekvence, akcelerometr a gyroskop
 • Snímač okolního osvětlení
 • Směrový reproduktor a mikrofon
 • Wi-Fi (802.11 b / g / n v pásmu 2,4 GHz)
 • Bluetooth 4.0
 • Výdrž baterie až 18 hodin


Špičkové sportovní hodinky pro jakýkoliv druh pohybu

Jdi si zaběhat nebo vyraz na kolo a iPhone nech klidně doma. Apple Watch Series 2 se zabudovanou GPS ti trénink přesně změří i bez něj. Můžeš trénovat plavání nebo se hrát s dětmi ve vodě. A na nejjasnějším displeji, jaký kdy Apple vyrobil, uvidíš naměřené údaje zřetelně, i na nejprudším slunci.

Zabudovaná GPS Jdi na to. I bez iPhonu

Při chůzi, běhání nebo jízdě na kole ti GPS v Apple Watch Series 2 přesně měří vzdálenost, rychlost a tempo. Okamžitě chytí signál, takže můžeš hned vyrazit. A po tréninku si na iPhone snadno prohlédneš mapku trasy a nejrychleji úseky.

Snímač tepové frekvence: Nespouštěj oči ze svého cíle

Při tréninku s aplikací Cvičení ti speciální snímač neustále měří tepovou frekvenci a zobrazuje ji spolu s dalšími důležitými ukazateli. Můžeš si ji i zvýraznit, aby se dala snadno přečíst.

Voděodolné: Pádluj - Plav - Ponáraj se

Apple Watch Series 2 jsou voděodolné do 50 metrů, 1 takže s nimi můžeš skočit do bazénu nebo i do moře. Reproduktor se však uzavřít nedá - aby fungoval, potřebuje vzduch. Proto jsme vyvinuli takový, do kterého může natéct voda a zvukové vibrace ji zase vytlačí ven.

Aplikace Cvičení: propracovaná do detailů

Vyber si některý z 12 tréninků, jako je plavání, jízda na kole, běhání nebo cvičení na eliptickém trenažéru, urči si cíl a začni trénovat. Ať cvičíš jakkoli, Apple Watch Series 2 přesně změří tvůj pohyb. Můžeš si zvolit až pět ukazatelů, které chceš vidět současně, nechat měření při běhu automaticky pozastavovat, a dokonce si označovat úseky.

Aplikace Aktivita: Co je ve svalech, to se počítá

Veškerá tvá aktivita včetně tréninků se započítává do kroužků Stání, Pohyb a Cvičení. Historii kroužků můžeš sledovat na iPhone - uděláš si tak představu o svém pokroku a získáš motivaci k ještě lepším výkonům.

AirPods: hudba bez kabelů

Pouštěj si hudbu bezdrátově přímo z hodinek. Nové AirPods se s nimi automaticky spárují, takže můžeš běhat i bez iPhonu. Jejich baterie vydrží celý den, a tak jim nikdy nedojde dech dříve než tobě.

Asistent na celý den: To, co potřebuješ. Když to potřebuješ

Když ti někdo zavolá nebo pošle zprávu, pocítíš jemné kliknutí. K nejpoužívanějším aplikacím se dostaneš hned. Na zprávy odpovíš hlasem. S Apple Watch Series 2 budeš mít přehled o všem důležitém a potřebné věci výbavě rychle a pohodlně přímo ze zápěstí. Bez zdržování.

Ciferníky: Krásné praktické

Informace z aplikací, které tě zajímají nejvíce, si můžeš dát rovnou na ciferník. To podstatné tak uvidíš na první pohled. A do příslušné aplikace se hned dostaneš kliknutím. Ciferníky můžeš podle potřeby obměňovat přecházením z jednoho okraje na druhý, takže budeš mít pro každou chvíli ten nejvhodnější.

Tvoje oblíbené aplikace vždy při ruce

Stisknutím bočního tlačítka otevřeš Dock, kde můžeš rychle přecházet mezi nejpoužívanějšími aplikacemi. Ty se otevírají hned a jsou vždy aktuální. Na nejnovější zprávy, předpověď počasí nebo kurzy akcií se tak podíváš bez čekání.

Diktování: Vyjádři se

Přečti si zprávu na hodinkách, klikni na ikonu mikrofonu a hned nahraj odpověď. Zkontroluj, zda se zpráva zaznamenala správně, a pak ji odešli jako zvuk nebo text.

Ovládej svou domácnost

Pomocí aplikace Domů můžeš přímo z hodinek ovládat všechna svá zařízení s podporou HomeKitu. Měň osvětlení, podívej se, kdo stojí u vchodu, nebo jediným kliknutím nastav termostat.

Automaticky zavolej o pomoc

Podrž boční tlačítko, a funkce SOS bez ohledu na to, kde na světě se nacházíš, zavolá místním záchranným službám. SOS umí také rychle rozeslat zprávy tvým nouzovým kontaktem.

Odemykej svůj Mac

Když budeš mít Apple Watch na ruce, tvůj Mac pozná, že si blízko, a automaticky tě přihlásí. Bude tak připraven hned, jakmile ho probudíš.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Apple
Voděodolný: Ano
Vodotěsný: Ano

Konektivita

? Bluetooth: Ano
Nabíjení z USB: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 33,3 mm
Výška: 38,6 mm
Hmotnost: 28 g
Hloubka: 11,4 mm

Obsah balení

Obsah balení: řemínek, magentický napájecí kabel, 5W adaptér

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ano

Operační systém

Podporovaný OS: iOS

Ostatní

Kód produktu: MP052CN/A

Recenze Apple Watch Series 2 38mm vesmírně šedý hliník/černý řemínek z tkaného nylonu

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Apple Watch Series 2 38mm vesmírně šedý hliník/černý řemínek z tkaného nylonu