• Výprodej
  • Doprava zdarma

Výrobce: Apple
Apple

Apple Smart Keyboard iPad Pro 12,9", MNKT2CZ/A vystavený kus s plnou zárukou

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena v prodejně:

4 990 Kč

Rezervace je zdarma

Na splátky s Home Credit spočítat

Nelze zakoupit v e-shopu

Cena v e-shopu:

4 990 Kč

Doprava zdarma

Na splátky s Home Credit spočítat

V e-shopu vystavený kus Kdy bude produkt v prodejně?

Nákupem získáte 49,90 bodů na Věrnostní kartu Electro World

Apple Smart Keyboard bude skvělou součástí i neodmyslitelným společníkem k Vašemu tabletu. Díky své nízké hmotnosti a ultra tenkému designu ji můžete mít stále se sebou a připravenou na používání. Ať už u Vás doma, v práci nebo ve škole. Samotná práce i surfování na webových stránkách bude mnohem komfortnější. Manipulace i samotné používání je velmi jednoduché a intuitivní, proto z něj nemusíte mít žádné zbytečné obavy. S Vaším zařízením se propojí přes magnetický Smart Connector, který umožňuje nejen přenos dat, ale i přenos energie. Zároveň poslouží i jako stojánek, což při sledování videí, seriálů, případně filmů jistě oceníte. Určen je pro verzi s úhlopříčkou velkou 12,9 palců. Navíc je také odolný před vodou, postříkáním a nečistotami, které se zvyknou usazovat mezi klávesami.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Inteligentná klávesnica

Pořídili jste si nový iPad Pro, ale práce i surfování je pro Vás komfortnější s klávesnicí? V tom případě budete právě s Apple Smart Keyboard maximálně spokojený. Díky inovativní technologie obousměrné výměny dat nemusíte řešit, zapínání, připojování či párování. Proces synchronizace s Vaším zařízením je skutečně velmi jednoduchý a zabere jen zlomek sekundy. 

Obsluha

Manipulace i samotné používání je obzvláště jednoduché, proto z něj nemusíte mít žádné obavy. V případě potřeby ho stačí jen rozložit a začít používat. Během krátké chvíle však víte klávesnici přeložit a učinit z ní kryt, což mnohdy určitě oceníte. Operační systém iOS9 perfektně spolupracuje se Smart Keyboard, čímž může tablet využívat celou řadu užitečných funkcí klávesnice QuickType

Design

Jednoduchý design a čisté linie klávesnice si získají Vaši pozornost už na první pohled. Společnost Apple si tak drží svou úroveň i standard, na který jsme všichni dlouhodobě zvyklí. Na každém pracovním stole bude působit velmi elegantně a nadčasově zároveň. Okamžitě si tak získá sympatie mnohé z Vás. Jelikož mezi klávesami nejsou žádné mezery, nečistoty se nebudou mít kde usazovat. Laserem vyřezané klávesy z jednoho listu speciální vysoce odolné tkaniny jsou navíc i odolné před vodou a postříkáním

Smart Connector

Neomezujte se zbytečnými zástrčkami, vypínači či zdlouhavým párováním. Mezi inteligentní klávesnicí a tabletem iPad Pro se nachází inteligentní konektor, jehož prostřednictvím přenášíte nejen data, ale současně ho i napájíte. Inovátoři ze společnosti Apple tak vytvořili jedinečnou vodivou tkaninu, která zajišťuje tok dat i energie. Okamžitě po odpojení se na tabletu objeví klávesnice. 

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Podsvícení: Ne
Podporovaný OS: IOS
Typ použití: Klasická
Ergonomické provedení: Ano
Programovatelné klávesy: Ne
Odolné vůči postříkání: Ne

Další vlastnosti

Značka: Apple

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 306 mm
Výška: 10 mm
Hmotnost: 200 g
Hloubka: 220 mm

Funkce

Podsvícení: Ne
Multimediální klávesy: Ne
Programovatelné klávesy: Ne

Operační systém

Podporovaný OS: IOS

Klávesnice

Typ použití: Klasická

Ergonomie

Ergonomické provedení: Ano

Vzhled

Odolné vůči postříkání: Ne

Ostatní

Kód produktu: MNKT2CZ/A

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru