Apple MacBooky Zobrazit popis

MacBooky jsou oblíbené díky stylovému vzhledu, intuitivnímu uživatelskému rozhraní a ekosystému Apple zařízení. Vybrat si můžete buď lehký a skvěle přenosný MacBook Air, nebo extrémně výkonný MacBook Pro, který si poradí i stou nejnáročnější prací.

Produkty

Jaké výhody má MacBook? Je to především odladěný systém, který funguje hladce a plynule. Apple totiž vyrábí MacBooky a zároveň pro ně vyvíjí operační systém a aplikace. Díky tomu jsou notebooky Apple perfektně optimalizované.

Velkou výhodou MacBooků je také ekosystém Apple. S MacBookem tak můžete propojit například iPhone, tablet iPad nebo hodinky Apple Watch. Můžete tak třeba napsat SMS přes MacBook, sdílet přístup do Wi-Fi sítí nebo plynule přecházet při práci mezi zařízeními. Začnete na iPhonu, kde si uděláte poznámky, a práci dokončíte na větším MacBooku.

Jak si vybrat Apple notebook? 

MacBook Air je cenově dostupnější a hodí se zejména, pokud potřebujete snadno přenosný laptop. Je totiž velmi lehký, tenký a má kompaktní rozměry. Na cestách také oceníte výdrž baterie, která je přes 10 hodin. Na MacBooku Air tak můžete doma třeba sledovat filmy. Nebo pracovat na cestách, v kanceláři nebo třeba v kavárně u dobré kávy.

MacBook Pro je ideální volbou pro náročné uživatele a profesionály z různých oborů. Vyznačuje se především nekompromisním výkonem. Ten si poradí se střihem videí ve 4K kvalitě, prací s 3D grafikou, úpravami fotek ve vysokém rozlišení a dalšími operacemi, které vyžadují vysokou výpočetní sílu. Počítejte ale s tím, že je dražší než MacBook Air.