Apple iPad Pro Smart Keyboard CZ 10,5" MPTL2CZ/A

Klávesnice Apple Smart Keyboard MPTL2CZ/A v černé barvě vám poskytne komfort při práci a spolehlivou ochranu zařízení. Je určena pro 10,5-palcový Apple iPad Pro. Napájení klávesnice je přímo z iPadu a to pomocí moderního rozhraní Smart CONECTOR. Poskytuje plnohodnotné funkce běžné klávesnice jako jsou klávesové zkratky. Odolný materiál ochrání obrazovku i celé zařízení. Tenká konstrukce má tloušťku jen 4mm, takže nepřidává vašemu iPadu na velikosti. S hmotností pouhých 0,4 kg je i snadno přenosná. Klávesnice je lokalizovaná pro Českou republiku. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Klávesnice pro každodenní používání

Apple Smart Keyboard MPTL2CZ/A je klávesnicí plné velikosti pro pohodlné psaní. S její tvarem a funkcemi si užijete maximální komfort při psaní práce, studování či chatování. Přináší i inovativní technologie obousměrné výměny dat, takže nepotřebujete nic zapínat, zapojovat ani párovat. 10,5-palcová verze je určena pro 10,5 '' iPad Pro. Zároveň tvoří i odolný kryt pro váš iPad Pro.

Jednoduchý design

Pokud potřebujete využít klávesnici, jednoduše Apple Smart Keyboard MPTL2CZ/A vytáhněte. Když s prací skončíte, složte ji a máte z ní tenký a lehký kryt. Klávesnici lze nastavit i jako stojan, pro pohodlné sledování filmu, seriálu či YouTube videí. Elegantní design je vyroben z odolných a kvalitních materiálů, aby vydržel každodenní používání.  Černá barva působí elegantně a skvěle doplní váš iPad.

Pohodlné psaní

Objevte užitečné klávesové zkratky, které vám používání iPadu usnadní. Panel odkazů na obrazovce si můžete jednoduše přizpůsobit pro používané aplikace, tak abyste měli vše vždy po ruce. Tučné písmo, kurzíva, podtržení nebo kopírování či vkládání. Jednoduše a rychle jen několik ťuknutí. Klávesové zkratky využijete při přepínání mezi aplikacemi nebo při vyhledávání. Aplikace můžete nimi i ovládat. Stačí v jakékoliv aplikaci, která je podporuje, podržet klávesu Command a zobrazí se jejich přehled.

Inteligentní konektor

Už žádné zásuvky, vypínače, ani párování. Smart Connector přenáší data a energii mezi Apple iPadem Pro a klávesnicí Apple Smart Keyboard MPTL2CZ/A. Bez baterii a nabíjení. Klávesnici stačí jednoduše připojit a můžete začít psát. Pokud ji odpojíte, znovu se automaticky zobrazí klávesnice na obrazovce zařízení. Používání je nenáročné a bez zbytečných kabelů.

Inovativní do posledního puntíku

Klávesnice Apple Smart Keyboard MPTL2CZ/A přichází na trh s inovativním designem a funkcemi. Mezi klávesami nejsou žádné mezery, do který by se dostaly drobky nebo káva. Jsou vytvořeny laserem na jednolitém kuse odolné vyplétání tkaniny s voděodolnou úpravou. Tkanina dává každému klávesu pružinové přepnutí. Obejdete se bez běžných objemných mechanismů.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Pro značku Apple
 • Pro úhlopříčku 10,5 "

Další vlastnosti

Značka: Apple
Pro značku: Apple
Pro úhlopříčku: 10,5 "
Originální příslušenství: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 17,5 cm
Hmotnost: 300 g
Výška: 0,7 cm
Délka: 25 cm

Materiál

Materiál: plast

Ostatní

Kód produktu: MPTL2CZ/A

Všechny parametry

Recenze Apple iPad Pro Smart Keyboard CZ 10,5" MPTL2CZ/A

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Michal, 07.1.2020

 • Jednoduché připojení
 • Pěkný vzhled
 • Prostě super

Zdeněk, 19.10.2018

Splňuje vše co od něj očekávám. Chrání ipad. Mám navíc klávesnici. Česká klávesnice.

 • Kvalitní originál příslušenství Apple.
 • Precizní výrobek.
 • Pěkný design.
 • Česká klávesnice.
 • Trochu drahý.

Příslušenství k Apple iPad Pro Smart Keyboard CZ 10,5" MPTL2CZ/A