Apple Mac mini M1 2020

Minipočítač za slušnou cenu, který má opravdu kompaktní rozměry a přitom svými parametry strčí do kapsy kdejaký notebook i klasický desktop. To je Apple Mac Mini M1 2020. Od svých předchůdců se liší hlavně novým čipem M1 s výrazně vyšším procesorovým i grafickým výkonem. Navíc je krásně tichý a energeticky úsporný.

Kategorie produktů

Zobrazujeme 3 výsledky Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

O kategorii

Apple Mac Mini M1 2020: Co dokáže nový čip M1

Všechny benchmarky potvrdí, že aktuální Apple Mac Mini M1 2020 má pořádnou páru. Ve srovnání s předchozími základními modely společnosti Apple mu v srdci buší nový čip M1 s 3× vyšším procesorovým a 6× lepším grafickým výkonem. Ani pamětí RAM se nešetřilo. Je jí tu celých 8 GB, takže upgrade vůbec není potřeba. Zdržovat vás nebude ani pevné SSD uložiště s pamětí 256 nebo 512 GB.

Odborníci si na Apple Mac Mini M1 2020 nemůžou vynachválit také to, jak je krásně tichý, a to i když zrovna třeba renderujete 4K video. Nejmodernější hardware navíc také zachází efektivně s energií a skvělou konektivitu: 2 porty Thunderbolt/USB 4, 2 porty USB-A, HDMI 2.0, gigabitový ethernet a Wi-Fi 6.

Apple Mac Mini M1 2020: Na výběr máme 2 velikosti úložiště

Svůj minipočítač od Applu si vyberte podle toho, kolik potřebujete místa na disku. Apple Mac mini M1 512 GB má dvojnásobné úložiště než Apple Mac mini M1 256 GB, jinak se ale od sebe oba modely nijak neliší. Pokud byste místo stolního minipočítače raději notebook od stejné značky, prohlédněte si naši nabídku Apple Macbooků.