Apple je připravený na všechny zkoušky

Apple je připravený na všechny zkoušky

Pšenosné, odolné, všestranné a výkonné. Produkty Apple jsou připravené do školy. I kamkoliv jinam. A nyní je můžete mít na splátky bez navýšení, na 10 měsíců a bez akontace.

Mac zvýšil svůj výkon. Skokově. Mac zvýšil svůj výkon. Skokově.

S Macem zrealizuješ všechny svoje nápady. Díky převratnému výkonu s přehledem zvládneš i ty nejambicióznější projekty.

​​​​​​Vyberte si MacBook

Naplno. Po celý den. Naplno. Po celý den.

Díky nejsilnější baterii v historii Macu můžeš pracovat tak dlouho, jak chceš. Na MacBooku Air vydrží 18 hodin, takže stihneš udělat opravdu všechno.

​​​​​​Vyberte si MacBook

Mac je kompatibilní. Mac je kompatibilní.

S Macem ze sebe dostaneš to nejlepší. Tvoje oblíbené appky, například Microsoft 365 a Adobe Creative Cloud, v něm fungují plynule a bezchybně. Podle očekávání.

​​​​​​Vyberte si MacBook

Rozumí si se vším, co používáš. Rozumí si se vším, co používáš.

Mac je kompatibilní s tvojí oblíbenou myší, tiskárnou a programy, které používáš. Ano, otevře i Excel nebo Word.

​​​​​​Vyberte si MacBook

 

Mac. Kterou superschopnost si vybereš?

Mac, v kterém sa skrývá parádní čip Apple M1 alebo M2, nabízí kromě skvělého displeje, profesionálních portů a superrychlého disku SSD i neuveřitelný výkon a jiné skvělé možnosti.

Vyberte si MacBook

Vyberte si Mac

Vyberte si iMac

Výkonný. Šikovný. Všestranný. Studenty učení s novým iPadem baví. Má výkonný čip A13 Bionic, baterii na celý den, nádherný 10,2" displej Retina, bleskurychlé bezdrátové připojení a ultraširokouhlou přední kameru s funkcí centrování záběru. A podporuje Apple Pencil i Smart Keyboard. Na iPadu toho studenti zvládnou víc a půjde jim to snadněji. A navíc za skvělou cenu.

Vyberte si iPad  

Apple Watch Každý si najde svoje Apple Watch.

Apple Watch Series 7 mají ze všech Apple Watch doteď největší displej a nejodolnější přední sklíčko. Vše je s nimi lepší a praktičtější. Apple Watch SE nabízejí za dostupnou cenu vyspělé funkce, které ti pomohou být ve spojení a vést aktivní, zdravý a bezpečný život. I Series 3 mají nejdůležitější funkce pro fitnes, monitorování srdce a připojení. Dokonalé zařízení pro zdravější život.

Vybrat Apple Watch

 

Apple Airpods Kouzlo mají v rodině.

AirPods ti výborně sednou a vychutnáš si sytý, vysoce kvalitný zvuk. Používání těchto bezdrátových sluchátek je kouzelný zážitek. Vědí, kdy je posloucháte, jednoduše se nastavují a plynule přepínají mezi zařízeními.

Vybrat AirPods

 


Vyberte si doplňky Apple

 

Produkty v akci

Zobrazujeme 0 výsledků Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.