Apple iPhone XR Zobrazit popis

Úchvatný bezrámečkový displej, našlapaný procesor a výkonná nejen zadní, ale i přední “selfie” kamera – tím iPhone XR pouze začíná. Telefon pořídíte v několika barevných provedeních a z “nováčků” v řadě X vás potěší i cenovkou.

Produkty

iPhone XR rozšířil řadu série X v roce 2018 a společně s ním přišel i iPhone XS a iPhone XS Max. iPhone XR se pyšní hliníkovým rámečkem, LCD displejem a celoskleněným tělem a seženete ho v několika barevných provedeních - například v červené, žluté nebo modré.

iPhone XR si zamilujete

S iPhonem XR se můžete těšit na větší displej, než najdeme u jeho předchůdce iPhonu 8 Plus, ačkoli je celková velikost telefonu o něco menší. Bezrámečkový LCD displej s uhlopříčkou 6,1” a HD+ rozlišením využívá technologii “Liquid Retina”, která je jednou z nejlepších na trhu.

LCD obrazovka nepodporuje 3D Touch, na iPhonu XR proto nenajdete tlačítko Home Button. Místo toho má telefon vylepšené Face ID. Pro odemknutí telefonu nebo potvrzení platby vám tak stačí jediný pohled.

Dechberoucí fotografie zvládnete s iPhonem XR raz dva

Neural Engine pomáhá iPhonu XR zvládnout až 5 trilionů operací za sekundu, takže jsou všechny aplikace mnohem rychlejší. Najdeme u něj širokoúhlý, 1,8 megapixelový objektiv, se kterým pořídíte ostřejší a propracovanější snímky i při slabém světle. Fotoaparát je vybaven také optickou stabilizací obrazu a dalšími vylepšeními.