Apple iPhone 8 Zobrazit popis

Apple iPhone 8 je model z roku 2018. Může se pochlubit elegantním designem, úžasnou kamerou, která zvládne natáčení videí ve 4K a 60 FPS, výkonným čipem A11 Bionic a praktickými vychytávkami, jako jsou například rychlonabíjení a bezdrátové nabíjení.

Vyhledejte si příslušenství k vašemu zařízení

Výběrem značky a modelu se dostanete na stránku s kompatibilním příslušenstvím

Produkty

Vše, co potřebujete vědět o Apple iPhone 8

Apple iPhone 8 a jeho prémiová verze iPhone 8 Plus byly uvedeny na trh v roce 2018. Základní varianta má kompaktní displej 4,7” v HD rozlišení. iPhone 8 Plus má displej s úhlopříčkou 5,5” a Full HD rozlišení.

Obě verze mají pokročilý fotoaparát, který zvládne Full HD záběry s až 240 snímky za sekundu (FPS). iPhone 8 navíc zvládá natáčet 4K videa s 60 FPS. Umožňuje mu to pokročilý procesor s čipem A11 Bionic, který podporuje strojové učení. Stejný procesor používá i iPhone X, nahrazen byl až čipem A12 Bionic s iPhone XS.

Apple iPhone 8: Velikost interní paměti

Je potřeba také vybrat správnou barvu a velikost úložiště. Na výběr je kromě konzervativní šedé a stříbrné také elegantní iPhone 8 Plus gold. Důležitá je velikost interní paměti. Pro méně náročné je tu iPhone 8 64 GB. Střední cesta je 128 GB, nejdražší varianta disponuje neuvěřitelnými 256 GB.

Mezi další praktické a inovativní funkce patří rychlonabíjení. iPhone 8 dobijete na 50 % kapacity baterie za pouhých 30 minut. Podporovaná je také technologie bezdrátového nabíjení, kdy vám odpadá otravná práce s kabely. Stačí jen položit váš smartphone na bezdrátovou nabíječku.

Následníkem 4,7” iPhone 8 je iPhone SE 2020.