Apple iPhone 7 32 GB Silver stříbrný

11× Zobrazit

Úhlopříčka: 4.7 ", Operační paměť RAM: 2 GB, Kapacita: 32 GB, Rozlišení displeje: HD+ Více info

Top příslušenství

4,9 / 5

11×

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

11 nákup

Zobrazit 11 recenzí

Popis produktu

Chytrý mobil Apple iPhone 7 Silver nadchne nejen svým vnějším stříbrným provedením, ale i výkonem, který vám zajistí po celou dobu používání. Svižné a rychlé otevírání jednotlivých aplikaci je v rukou mimořádně úsporného čipu A10 Fusion. Hliníkové tělo působí luxusně a elegantně zároveň. Jednou z hlavních předností, kterými se tento telefon pyšní, je jeho odolnost vůči vodě či postříkání. Displej s úhlopříčkou 4,7 nabízí krásný obraz plný jasných a živých barev. Snímky či videa budete moci vytvářet zadním 12Mpx fotoaparátem nebo 7Mpx přední kamerou. Navíc je vybaven rychlejším 4G LTE s nejlepším roamingem po celém světě.

Dokonalá souhra

Mobilní telefon, a tedy další model nejznámější značky na trhu, Apple iPhone 7 přichází s mnoha vylepšeními, kterými si okamžitě získá vaši pozornost i sympatie. Vyspělou soustavu fotoaparátů ocení ti, kteří si rádi zaznamenávají každý okamžik. K tomu bezpochyby patří i dlouhá výdrž baterie a ohromný výkon. Displej vás svou jasností a barevností doslova okouzlí. Odolnost před postříkáním vodou je dalším nadstandardem tohoto telefonu. O dokonalém provedení nemluvě.

Design

Zpracováním z tvrdého hliníku řady 7000 a bezešvým zaoblením perfektně padne do ruky a zaručuje tak pohodlnou manipulaci po celou dobu používání. Apple iPhone 7 představuje opravdu unikátní provedení, které patrné již na první pohled. Inovací a precizností vás naprosto ohromí.

Odolnost

Jako úplně první iPhone se vyznačuje odolností vůči vodě. Nebudou pro něj žádný problém rozlité tekutiny, skvrny nebo prach - hravě si s nimi poradí. Tuto technickou inovaci oceníte nejen doma, ale i za špatného počasí, na dovolené či při sportování.

Tlačítko 

Zcela novou přestavbu získalo i tlačítko plochy (Touch ID). Absence pohyblivých součástek zvyšuje komfort jeho používání. Bylo zhotoveno tak, aby bylo odolnější, tlakově citlivější, a aby mělo jednotnou odezvu. Taptic Engine mechanismus reaguje na stlačení přesnou haptickou odezvou. Navíc umožňuje přizpůsobení přesně dle vašeho citu. Touch ID pracuje ještě rychleji a pohotověji než předtím. 

Fotoaparát

Pořizování snímků či nahrávání videí je jednou z nejčastějších činností, které se svým smartphonem provádíte. Proto společnost Apple vylepšila i tuto stránku. Vývojáři společnosti Apple integrovali optickou stabilizaci, světelnost f/1.8 a šestičlenný objektiv. Výsledkem budou vždy jen dokonale vypadající fotografie či video záznamy i při slabším světle. Fotky a Live Photos budou ještě živější a zářivější. Zadní širokoúhlý fotoaparát s rozlišením 12 Mpx je doplnen 12Mpx fotoaparátem s teleobjektivem, kterým si obraz jednoduše přitáhnete. Ke svým objektům se tak dostanete ještě blíže. Navíc lze nahrávat videa ve 4K rozlišení. Selfie snímky vytvoříte pomocí přední kamery s rozlišením až 7 Mpx. Vaše autoportréty tak dosáhnou opravdu skvělé kvality. Retina Flash se přizpůsobí okolnímu osvětlení. To vše a mnohem více zajišťuje vylepšený obrazový signálový procesor Apple, který je zabudován v čipu A10 Fusion.

Vylepšená kamera

S optickou stabilizací je rozmazaným záběrům konec. Hravě si poradí i s chvějící se rukou či nerovným terénem. Přes více otevřenou clonu projde až o 50 % více světla, díky čemuž jsou snímky průzračnější a detailnější. Čtyři Smart LED diody jsou ve srovnání s předchozím modelem mnohem silnější. Navíc se přizpůsobují barevné teplotě prostředí, čímž dosáhnete ostřejších a lépe nasvícených snímků.

Displej

Vše, co se bude dít na displeji, bude doslova zážitkem. Barvy budou dokonale jasné a zářivé. Kinematografická kvalita, kterou se pyšní Retina HD displej, nabízí nejlepší škálu barev ze všech smartphonů. Reálně zobrazovaný obsah uvítáte v mnoha situacích. S úhlopříčkou 4,7 palců a rozlišením 1334 × 750 pixelů nabízí dostatečně velkou plochu pro pohodlné psaní či surfování na internetu.

3D Touch 

Tato pokročilá technologie 3D Touch je ještě propracovanější a citlivější. I ona prošla výraznou inovací, která nyní nabízí ještě flexibilnější a svižnější práci, ať už se jedná o aplikace, jako Zprávy, Kalendář, E-mail či jiné.

Výkonnější než kdykoliv předtím

Apple iPhone 7 je osazen tím nejvýkonnějším čipem, jaký si jen umíte představit. Svého druhu je vlastně jediný, jaký se kdy v mobilním telefonu objevil. Nová architektura čipu A10 Fusion bude zajišťovat plynulý chod po celou dobu používání. Navíc je i úsporný. Jde o opravdu neuvěřitelnou kombinaci, která se společnosti Apple opravdu povedla. Se svými čtyřmi jádry, z nichž dva jsou vysoce výkonné a dva vysoce úsporné, nabízí spolehlivý provoz i opravdu dlouhou výdrž. Pro lepší představu - iPhone 7 vydrží v provozu až o hodinu déle než jeho předchůdce.

Dokonalý poslech

Za vylepšeným displejem a mimořádně výkonným procesorem nezaostává ani zvuková reprodukce. iPhone 7 se pyšní dalším prvenstvím, a to stereo reproduktory, které jsou právě v tomto modelu poprvé použity. Těšit se můžete na až dvakrát silnější zvukový výstup a větší dynamický rozsah, ať už při poslechu hudby, sledování videí nebo telefonování. Při použití bezdrátových sluchátek AirPods jste osvobozeni od zbytečných kabelů. V balení najdete kabelová sluchátka EarPods s konektorem Lightning.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 4.7 "
Operační paměť RAM 2 GB
Kapacita 32 GB
Rozlišení displeje HD+

Hodnocení

4,9 / 5

11 recenzí Apple iPhone 7 32 GB Silver stříbrný

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Libor

1. 12. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • s iPhonem 7 jsem spokojen a cena staršího modelu byla již akceptovatelná
  • zápory nevidím.

Naplnilo se to, co jsem od produktu očekával.


Ladislav

19. 8. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Spolehlivý
  • dostatečně rychlý
  • Baterie má dlouhou vydrž

Iphone7 je spolehlivý, rychlý a má výborný poměr cena/výkon


Pavel

11. 5. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • good
  • nic

Tomáš

24. 4. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • ????????

????????????????