Apple iPhone 14 Pro

Na podzim 2022 přebírá vládu nad světem mobilů Apple iPhone 14 Pro. Výkon, displej, foťák a funkce jako Dynamic Island a Always-On Display. Jestli chcete ten nejlepší mobil, co je na trhu, klikněte a vyberte si ho u nás

Kategorie produktů

Zobrazujeme 0 výsledků Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

O kategorii

iPhone 14 Pro: Vzdejte hold nejlepšímu mobilu současnosti

Pro superlativy nemusíme u iPhone 14 Pro chodit daleko. Je to nejvybavenější model nejnovější řady iPhone 14, která se začala prodávat v září 2022.

Všechno, co na iPhonech milujeme a už nikdy se toho nevzdáme, to tu je, a ještě lepší než předtím – mluvíme hlavně o foťáku, který teď dokáže vykouzlit krásné snímky i tam, kde byste dřív kvůli tmě focení radši vzdali.

Do iPhone 14 od Applu jsme se ale nezamilovali jen kvůli vylepšeným parametrům (i když čip A16 Bionic je fakt pořádné dělo). Nakonec, specifikace předchozí řady iPhone 13 stále patří ke špičce. Pojďme si představit i nové vychytávky.

Nové funkce iPhone 14 Pro: Dynamic Island a Always-On Display

Interaktivní výřez Dynamic Island je boží a ještě po pár týdnech nás nepřestává překvapovat tím, co všechno umí. Černý obdélníček v horní části displeje, za kterým se skrývá se přední kamera a senzory FaceID, nás u iPhone 14 vůbec neruší. Naopak. Baví nás tím, jak se pomocí grafických efektů neustále rozšiřuje a smršťuje a přichází s různými ovládacími prvky, ukazateli a notifikacemi.

No a pak je tu Always-On Display. Téhle funkce jsme se taky nemohli dočkat a teď je tady. Špičkový AMOLED displej nemusíme pořád úplně zhasínat, abychom šetřili baterku. Ve speciálním úsporném režimu nám ukazuje základní informace a notifikace, aniž by se to výrazně projevilo na výdrži. Úplně se zhasne, teprve když se od svého iPhonu vzdálíte výrazně víc.

4 barvy a 4 velikosti paměti pro iPhone 14 Pro

Pokud máte jasno a do iPhone 14 Pro zkrátka jdete stůj co stůj, čekají vás ještě dvě volby – barva a paměť. Ale to už jsou příjemné starosti.

Barevné varianty jsou čtyři: bílý, stříbrný iPhone 14 Pro, varianta iPhone 14 Pro Space Black, fialový iPhone 14 Pro Deep Purple a zlatý model iPhone 14 Pro Gold.

A kapacity úložiště taky: 128 GB, 256 GB, 512 GB, 1000 GB