Apple iPhone 12 64 GB Black černý

Zobrazit

 • Doprava zdarma

Úhlopříčka: 6.1 ", Kapacita: 64 GB, Rozlišení displeje: Full HD+


Cena 18 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 184,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

4,7 / 5

92% Kvalita
Výborná

76% Hodnota za peníze
Dobrá

7 nákup

Zobrazit 7 recenzí

Popis produktu

Chytrý telefon Apple iPhone 12 v černém provedení nabízí 6,1" Super Retina XDR OLED displej s rozlišením 2532 × 1170 pixelů při 460 PPI. Tělo tvoří kombinace skla a kvalitního hliníku, displej chrání Ceramic Shield. Disponuje čipem A14 Bionic. K dispozici interní úložiště o velikosti 64 GB. Ve výbavě zadní duální 12Mpx + 12Mpx fotoaparát s možností nahrávání v Dolby Vision a přední 12Mpx kamera s Face ID. Využívá Li-ion baterii s podporou rychlého nabíjení Qi. Podpora technologie 5G zaručí skvělou rychlost. Ve výbavě najdete MagSafe, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0, NFC i GPS.

Speciální sklo Ceramic Shield

Apple iPhone 12 se vyznačuje dostatečně velkým 6,1" Super Retina XDR displejem, který využívá OLED panel pro produkci nádherných a živých barev. Displej s rozlišením 2532 × 1170 pixelů a jemností 460 PPI je chráněn speciálně vyvinutým sklem Ceramic Shield s přídavkem keramiky, který je až 4× odolnější vůči pádům než skla při předešlých generacích. Samozřejmostí je výřez ve vrchní části se zabezpečením Face ID.

 

MagSafe zadní magnetická část a certifikace IP68

Hranaté okraje či užší rámečky připomínají ikonický iPhone 5. Apple iPhone 12 je však o něco propracovanější. A to díky soustavě magnetů na zadní straně, čímž se ve velké míře rozšířila možnost připojení nabíječek a pouzder. S použitím nabíječky MagSafe je možné využívat bezdrátové nabíjení s rychlostí až 15 W. Jako všechny předchozí modely, tak i tento disponuje nabíjecím konektorem Lightning. Samozřejmostí je zvýšená odolnost podle certifikace IP68.

 

Podpora 5G s funkcí Smart Data Mode

Plynulý chod a hladký výkon zaručí nadupaný 6jádrový procesor A14 Bionic, který je vyroben s 5nm technologií. K dispozici jsou interní úložiště o velikosti 64 GB, 128 GB a 256 GB. Co určitě oceníte je integrovaná podpora 5G sítě a funkce Smart Data Mode s automatickým přepínáním mezi 4G a 5G režimem pro optimalizované využití baterie. Nechybí Wi-Fi 6. generace, Bluetooth 5.0, NFC a podpora dual SIM (klasická + eSIM).

 

Zadní duální 12Mpx snímač

Ve výbavě najdete zadní duální 12Mpx snímač se zdokonalenou optikou, který vám zajistí vyšší kvalitu fotografií i ve zhoršených světelných podmínkách. Hlavní širokoúhlý objektiv oplývá světelností f/1.6, optickou stabilizací obrazu a 7členným objektivem. Doplňuje ho ultraširokoúhlý fotoaparát s clonou f/2.4 a úhlem záběru až 120°. S chytrým telefonem iPhone 12 se můžete těšit na videa ve filmové kvalitě Dolby Vision.

 

Přední kamera pro selfie v nočním režimu

K dispozici je přední 12Mpx kamera, kterou můžete využít na videohovory nebo moderní selfie i nočním režimu. Přední fotoaparát je vylepšen o širokou škálu funkcí, jako je Deep Fusion, Smart HDR 3, nahrávání Dolby Vision apod.


Operační systém iOS 14

Nová verze systému iOS 14 přináší řadu zajímavých a užitečných funkcí. Samozřejmostí je i vylepšená bezpečnost a plynulost systému. Mezi nové a zajímavé funkce lze zařadit například Widgety na ploše, knihovnu aplikací, kompaktní hovory, obraz v obraze, navazující reakce, nové styly a nálepky Memoji a mnoho dalšího.

Doplňující informace

 1. Displej iPhonu 12 má zakulacené rohy, které kopírují jeho krásný zaoblený design a jsou vepsané v obdélníku. Když se obrazovka změří jako běžný obdélník, má úhlopříčku 6,06 palce, ale viditelná plocha je ve skutečnosti menší.
 2. Dostupná kapacita je nižší a závisí na mnoha faktorech. Zhruba 12 až 17 GB úložného prostoru zabírá ve standardní konfiguraci systém iOS 15 s nejnovějšími funkcemi a aplikace Apple, které je možné smazat. Aplikace Apple, které se dají smazat, zabírají přibližně 4,5 GB a můžeš je z App Storu znovu stáhnout. Úložná kapacita se může měnit podle verze softwaru, nastavení a modelu iPhonu.
 3. Velikost a hmotnost se liší podle konfigurace a výrobního procesu.
 4. iPhone 12 a iPhone 12 mini jsou odolné proti polití, vodě a prachu. Při testech v kontrolovaných laboratorních podmínkách byla ověřena jejich shoda se specifikací IP68 podle normy IEC 60529 (až 30 minut v hloubce do 6 metrů). Odolnost proti polití, vodě a prachu není trvalá a může se v důsledku běžného opotřebení postupem času snížit. Nepokoušej se nabíjet mokrý iPhone; pokyny k čištění a sušení najdeš v příručce. Poškození tekutinou není kryté zárukou.
 5. Vyžaduje datový tarif. 5G, gigabitové LTE, VoLTE a Wi‑Fi hovory jsou k dispozici na vybraných trzích u vybraných operátorů. Udávané rychlosti vycházejí z teoretické propustnosti a v praxi se budou lišit podle místních podmínek a operátora. Podrobnosti o podpoře 5G a LTE poskytne operátor nebo je najdeš na stránce apple.com/iphone/cellular.
 6. Dostupnost ultraširokopásmové technologie se liší podle oblasti.
 7. Videohovory FaceTime vyžadují zařízení podporující FaceTime na straně volajícího i příjemce a připojení k Wi‑Fi. Dostupnost v mobilní síti závisí na zásadách operátora; přenosy dat můžou být zpoplatněné.
 8. Pouze videoobsah se standardním dynamickým rozsahem.
 9. Všechny údaje o výdrži baterií závisí na konfiguraci sítě a na mnoha dalších faktorech; skutečné výsledky se budou lišit. Baterie má omezený počet cyklů nabití a nakonec ji servis Apple pravděpodobně bude muset vyměnit. Výdrž baterie a počet cyklů nabití se liší podle způsobu používání a nastavení. Další informace najdeš na stránkách apple.com/cz/batteries a apple.com/cz/iphone/battery.html.
 10. Bezdrátové nabíječky se prodávají zvlášť.
 11. Testy provedl Apple v září 2020 s předvýrobními iPhony 12 mini a iPhony 12 a softwarem ve spojení s doplňkovými USB‑C napájecími adaptéry Apple (20W modelem A2305). Testy rychlého nabíjení probíhaly s vybitými iPhony. Doba nabíjení závisí na nastaveních a na prostředí; skutečné výsledky se budou lišit.
 12. Pro používání eSIM je nutný mobilní tarif (který může zahrnovat omezení přechodu k jinému poskytovateli služeb a roamingu, a to i po uplynutí smluvního závazku). Ne všichni operátoři eSIM podporují. V iPhonech koupených od některých operátorů může být možnost použití eSIM zablokovaná. O podrobnostech se informuj u svého operátora. Další informace najdeš na support.apple.com/cs-cz/HT212780.
 13. Doporučuje se bezdrátové širokopásmové připojení, které může být zpoplatněné.
 14. V kontinentální Číně se dá Apple Pay na webu v Safari používat jen na kompatibilních modelech iPhonu a iPadu s iOS 11.2 nebo novějším.
 15. Data jsou přesná ke dni uvedení produktu.
 16. Účinnost vychází z Federálních norem na úsporu energie pro nabíječky baterií amerického Ministerstva energetiky.
 17. Svá omezení týkající se škodlivých látek, včetně výkladu formulace „bez obsahu“, definuje Apple ve specifikacích regulovaných látek. Žádný produkt Apple neobsahuje PVC ani ftaláty s výjimkou napájecích kabelů prodávaných v Indii, Thajsku (v případě napájecích kabelů s dvoukolíkovou zástrčkou) a Jižní Koreji, kde se nadále snažíme získat souhlas vlády s nahrazením těchto látek.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 6.1 "
Kapacita 64 GB
Rozlišení displeje Full HD+

Návody a manuály

Hodnocení

4,7 / 5

7 recenzí Apple iPhone 12 64 GB Black černý

92% Kvalita
Výborná

76% Hodnota za peníze
Dobrá

Jan

25. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze PrůměrnáAnastasia

5. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze DobráEliška

10. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • Super fotky
 • Rychlost
 • Celkově nemám co vytknout

Telefon splňuje má očekávání. Myslím, že od Applu ani nejde očekávat nic nekvalitního. Jediné, co bych vytkla, že v balení není adaptér. Jsem celkově velice spokojená.


JIŘÍ

2. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Za rozumné peníze tak na tři roky kvalitní zařízení