Apple iPhone 11 128 GB Black černý


Chytrý telefon, 6,1", LCD displej, HD+, 1792x828 px, Procesor: Apple, A13 Bionic, Kapacita: 128 GB, Single SIM + eSIM, Hlavní fotoaparát: 12 Mpx, NFC, Odemykání tváří, Konektor: Lightning. Více info

Barva


Cena 14 690 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 147 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,9 / 5

28×

94.4% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

28 nákup

Zobrazit 28 recenzí

Popis produktu

Stylový chytrý telefon Apple iPhone 11 Black přichází v černém provedení. Zaujme svým 6,1" Liquid Retina HD displejem s rozlišením 1792 × 828 px. Disponuje technologií IPS a oleofobním povrchem. Odolný je vůči vodě a prachu na úrovni IP68. Dostatek prostoru zajistí interní paměť s kapacitou 128 GB. K dispozici má přední kameru s rozlišením 12 Mpx a zadní duální fotoaparát s 12Mpx + 12Mpx čočkou. Pro bezpečnost slouží Face ID, které umožní odemykání telefonu pomocí vaší tváře. Využívá Li-lon baterii s kapacitou 3110 mAh a podporou rychlého nabíjení Qi. Ve výbavě naleznete Bluetooth 5.0, Wi-Fi 6, NFC i GPS. Uživatelské rozhraní poskytne intuitivní operační systém iOS 13.

Precizní zpracování

Apple iPhone 11 vyniká svým stylovým provedením a kvalitním zpracováním. Použitím prémiových materiálů je zaručena dlouhá životnost celého zařízení, takže se nemusíte obávat brzkého opotřebení přístroje. Celou přední a zadní část telefonu chrání jedno z nejodolnějších skel, které je povrchově zpevněno.

Vyspělý LCD displej

Předností chytrého telefonu Apple iPhone 11 je jeho krásný a velký Liquid Retina displej, který zabírá téměř celou přední stranu. Jde o LCD IPS panel, který disponuje rozlišením 1792 × 828 bodů. S úhlopříčkou 6,1 palců tak vytváří skvělou jemnost, která činí 326 PPI. Displej dále podporuje technologii True Tone, která zajišťuje velmi pěkné a věrné podání barev. Celkově bude displej vytvářet nádherný obraz, který bude skutečným požitkem pro vaše oko. Vybaven je také technologií Haptic Touch, díky které se dostanete k nejdůležitějším funkcím přes kontextové nabídky a zkratky.

Ultra širokoúhlé snímky

Vytvořit opravdu krásné a ostré fotografie kdekoliv a kdykoliv bude hračkou s chytrým telefonem Apple iPhone 11. Vybaven je dvojicí hlavních fotoaparátů, se kterými se posunete od širokoúhlých k ultra širokoúhlým záběrům. První, 12Mpx širokoúhlý objektiv používá technologii 100% Focus Pixel, což zajistí až 3× rychlejší automatické zaostřování při slabém světle. Druhý, 12Mpx ultra širokoúhlý objektiv zachytí až 4× širší záběry a díky tomu se skvěle hodí pro focení krajin, skupin apod. Jistě oceníte i praktickou výbavu režimů pro úpravu fotek.

TrueDepth selfie kamera

Přední kamera také vyniká svou kvalitní vybaveností. 12Mpx TrueDepth objektiv se světelností f/2.2 se skvěle hodí pro selfie snímky. Navíc je tento fotoaparát vylepšen a představuje "zpomalené selfie". Ve 120 snímcích za sekundu zachytí hezké a detailní snímky. Otočte iPhone na šířku, ten automaticky odzoomuje vzdálenost a pořídí větší záběr, na který se vejdete všichni. Abyste měli dostatek místa na své fotografie, je telefon vybaven interní pamětí s kapacitou 128 GB.

Kvalitní 4K video

Natočit kvalitní záběry nebude problém a dokonce si je můžete ještě vylepšit! Apple iPhone 11 bude natáčet vaše zážitky s pomocí všech fotoaparátů, a díky tomu tak vytvoří kvalitní 4K video při 60 snímcích za sekundu v maximálním rozlišení Ultra HD 3840 × 2160 px. Ultra širokoúhlý fotoaparát zachytí čtyřnásobně větší scénu, a proto se skvěle chodí například pro natáčení akčních scén. Dokonce si se zoomem přiblížíte nejen obraz, ale i zvuk. Později si můžete video upravovat dle vašich představ, přesně tak jednoduše, jako snímky. S funkcí QuickTake už nemusíte přepínat mezi fotoaparátem a kamerou. Pokud při focení spatříte něco, co chcete zaznamenat, stačí pouze podržet prst na uzávěrce a video se začne nahrávat.

Noční režim

Zachytit pěkný snímek i v horších světelných podmínkách byl vždycky problém. iPhone 11 však přichází s Nočním režimem, který zachytí hezké a detailně vykreslené snímky i při špatném světle. Širokoúhlý fotoaparát ve spojení s inteligentním čipem A13 Bionic se postarají o vše potřebné a umožní tak něco, co doposud nešlo. Noční režim se automaticky zapne při slabém světle, a vytvoří tak přirozenější a jasnější fotky i bez použití blesku.

Rychlý a vyspělý procesor

Srdcem telefonu je inteligentní procesor A13 Bionic. Procesor pracuje s Neural Enginem, který umožňuje strojové učení. Tato kombinace vám přinese nové zážitky v rozšířené realitě, umožní vám tvorbu uměleckých fotografií s možností nastavení hloubky ostrosti a samozřejmě také rychlost a plynulost ve všem, co budete s telefonem dělat. Natočit nejkvalitnější video není snadné, ale se super výkonným čipem A13 Bionic to bude hračka.

Soukromí a bezpečí s Face ID

Face ID je technologie, která promění vaši tvář v heslo. S touto technologií je odemykání telefonu nebo přihlašování se k účtům a aplikacím velmi jednoduché a hlavně bezpečné. Face ID je nejbezpečnější technologie v chytrých telefonech pro ověřování uživatelů pomocí obličeje. Oproti předchozí verzi prošla tato technologie inovací, takže je ještě bezpečnější a hlavně rychlejší.

iOS 13

Nová verze systému iOS 13 je připravena využít potenciál Apple iPhone 11 na maximum. Tato verze systému iOS přináší nepřeberné množství zajímavých a užitečných funkcí. Samozřejmostí je i vylepšená bezpečnost a plynulost systému. Mezi nové a zajímavé funkce lze zařadit například propracovanou zprávu notifikací, která nyní umožňuje seskupování jednotlivých oznámení podle témat, takže ihned vidíte to nejdůležitější. Notifikace lze také utlumit na určitý čas nebo místo, kde si nepřejete být jakkoliv rušeni.

Doplňující informace

 1. Displej iPhonu 11 má zakulacené rohy, které kopírují jeho krásný zaoblený design a jsou vepsané v obdélníku. Když se obrazovka změří jako běžný obdélník, má úhlopříčku 6,06 palce, ale viditelná plocha je ve skutečnosti menší.

 2. Dostupná kapacita je nižší a závisí na mnoha faktorech. Zhruba 12 až 17 GB úložného prostoru zabírá ve standardní konfiguraci systém iOS 15 s nejnovějšími funkcemi a aplikace Apple, které je možné smazat. Aplikace Apple, které se dají smazat, zabírají přibližně 4,5 GB a můžeš je z App Storu znovu stáhnout. Úložná kapacita se může měnit podle verze softwaru, nastavení a modelu iPhonu.

 3. Velikost a hmotnost se liší podle konfigurace a výrobního procesu.

 4. iPhone 11 je odolný proti polití, vodě a prachu. Při testech v kontrolovaných laboratorních podmínkách byla ověřena jeho shoda se specifikací IP68 podle normy IEC 60529 (až 30 minut v hloubce do 2 metrů). Odolnost proti polití, vodě a prachu není trvalá a může se v důsledku běžného opotřebení postupem času snížit. Nepokoušej se nabíjet mokrý iPhone; pokyny k čištění a sušení najdeš v příručce. Poškození tekutinou není kryté zárukou.

 5. Je nutný datový tarif. LTE Advanced, LTE, VoLTE a volání přes Wi‑Fi je k dispozici na vybraných trzích u vybraných operátorů. Udávané rychlosti vycházejí z teoretické propustnosti a v praxi se budou lišit podle místních podmínek a operátora. Podrobnosti o podpoře LTE poskytne operátor nebo je najdeš na stránce apple.com/iphone/cellular.

 6. Dostupnost ultraširokopásmové technologie se liší podle oblasti. Podrobnosti najdeš na stránce apple.com/cz/ios/feature-availability.

 7. Videohovory FaceTime vyžadují zařízení podporující FaceTime na straně volajícího i příjemce a připojení k Wi‑Fi. Dostupnost v mobilní síti závisí na zásadách operátora; přenosy dat můžou být zpoplatněné.

 8. Pouze videoobsah se standardním dynamickým rozsahem.

 9. Všechna tvrzení o výdrži baterie závisí na konfiguraci sítě a mnoha dalších faktorech; skutečné výsledky se budou lišit. Baterie má omezený počet cyklů nabití a nakonec ji servis Apple pravděpodobně bude muset vyměnit. Výdrž baterie a počet cyklů nabití se liší podle způsobu používání a nastavení. Další informace najdeš na stránkách apple.com/cz/batteries a apple.com/cz/iphone/battery.html.

 10.  Testy provedl Apple v srpnu 2019 s předvýrobními iPhony 11, iPhony 11 Pro a iPhony 11 Pro Max a softwarem v kombinaci s prodávanými USB‑C napájecími adaptéry Apple (18W model A1720, 29W model A1540, 30W model A1882, 61W model A1947 a 87W model A1719). Testy rychlého nabíjení byly provedeny s vybitými iPhony. Doba nabíjení závisí na prostředí; skutečné výsledky se budou lišit.

 11.  Bezdrátové Qi nabíječky se prodávají zvlášť.

 12.  Pro používání eSIM je nutný mobilní tarif (který může zahrnovat omezení přechodu k jinému poskytovateli služeb a roamingu, a to i po uplynutí smluvního závazku). Ne všichni operátoři eSIM podporují. V iPhonech koupených od některých operátorů může být možnost použití eSIM zablokovaná. O podrobnostech se informuj u svého operátora. Další informace najdeš tady: https://support.apple.com/cs-cz/HT212780.

 13.  Doporučuje se bezdrátové širokopásmové připojení, které může být zpoplatněné.

 14.  V kontinentální Číně se dá Apple Pay na webu v Safari používat jen na kompatibilních modelech iPhonu a iPadu s iOS 11.2 nebo novějším.

 15.  Údaje jsou přesné ke dni uvedení produktu.

 16.  Taptic Engine obsahuje asi 25 % všech prvků vzácných zemin použitých v produktu.

 17.  Účinnost vychází z Federálních norem na úsporu energie pro nabíječky baterií amerického Ministerstva energetiky.

 18.  Svá omezení týkající se škodlivých látek, včetně výkladu formulace „bez obsahu“, definuje Apple ve specifikacích regulovaných látek. Žádný produkt Apple neobsahuje PVC ani ftaláty – s výjimkou napájecích kabelů prodávaných v Indii, Thajsku (v případě napájecích kabelů s dvoukolíkovou zástrčkou) a Jižní Koreji, kde se nadále snažíme získat souhlas vlády s nahrazením těchto látek.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 6.1 "
Kapacita 128 GB
Rozlišení displeje HD+

Návody a manuály

Hodnocení

4,9 / 5

28 recenzí Apple iPhone 11 128 GB Black černý

94.4% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Dmytro

27. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoJan Jakub

25. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • iPhone za přijatelnou cenu

Je to Apple, takže vše opravdu funguje.


Roman

25. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • jablko

Klasika od iphone


Oleksandr

30. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí