Apple smart klávesnice pro iPad Pro 12" (černá) vystavený kus s plnou zárukou

Dostupné pouze na prodejně – Dostupnost v prodejnách

Rezervovat v prodejně

Nákupem získáte 49,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Apple iPad Pro Smart 12" je opravdu kvalitní klávesnice, která je určená pro tablet stejné značky i model. Manipulace s ním i samotné používání je o to komfortnější a jednodušší. Vyznačuje se kvalitní konstrukcí, která zaručuje dlouhou životnost a zároveň chrání zařízení po celou dobu. Využijete ho ale například i jako stojan či ochranný kryt. Žádná komplikovaná synchronizace nebo nabíjení není nutné, jelikož disponuje inteligentním konektorem. Mezi klávesy, které jsou vyřezány laserem se nedostane žádná špína. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Skvělá volba

Obsluha i samotná manipulace s tabletem Apple iPad Pro bude s touto klávesnicí Apple iPad Pro Smart mnohem komfortnější. Přidává jí na flexibilitě, a díky novým pokročilým technologiím je používání o to jednodušší. Bude skvělou a praktickou součástí během celého dne. Žádné komplikované párování zda nabíjení není nutné. Klávesnice funguje prostřednictvím Smart Connectoru. Jde o nový typ rozhraní společnosti Apple, který umožňuje obousměrnou výměnu energie a dat.

Klávesy

Horní vrstva kláves je vyrobena z opravdu odolné tkaniny, přičemž jejich tvar je vyřezán laserem. Vysoký komfort psaní i během několika hodin zajišťuje díky pružinovému pnutí, takže se obejdete bez běžných mechanismů. Žádné mezery se mezi nimi nenacházejí, nedostávají se tak mezi ně žádné nečistoty či špína. Navíc snese i polití vodou. Celkem 64 kláves dosahují tloušťku pouze 4 milimetry. S podporou operačního systému iOS 9 umožňuje využívat různé užitečné funkce klávesnice QuickType či klávesové zkratky.

Zpracování

Díky své kvalitní konstrukci ze tří vrstev - odolného polyuretanu, vodivé tkaniny a podšívky z mikrovlákna zaručuje opravdu dlouhou životnost. Před nárazy je chráněn právě polyuretanem. Komunikaci mezi iPadem a Smart Keyboard zajišťuje vodivá tkanina. Stále čistý displej je zase v režii podšívky z jemného mikrovlákna.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Apple

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 240 mm
Výška: 315 mm
Hmotnost: 500 g
Hloubka: 10 mm

Obsah balení

Obsah balení: Smart Keyboard

Ostatní

Kód produktu: MNKT2SL/A

Recenze Apple smart klávesnice pro iPad Pro 12" (černá)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se