Apple smart klávesnice pro iPad Pro 12" (černá) vystavený kus s plnou zárukou

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena v prodejně:

4 990 Kč

Rezervace je zdarma

Na splátky s Home Credit spočítat

Nelze zakoupit v e-shopu

Cena v e-shopu:

4 990 Kč

Doprava zdarma

Na splátky s Home Credit spočítat

V e-shopu vystavený kus Kdy bude produkt v prodejně?

Nákupem získáte 49,90 bodů na Věrnostní kartu Electro World

Apple iPad Pro Smart 12" je opravdu kvalitní klávesnice, která je určená pro tablet stejné značky i model. Manipulace s ním i samotné používání je o to komfortnější a jednodušší. Vyznačuje se kvalitní konstrukcí, která zaručuje dlouhou životnost a zároveň chrání zařízení po celou dobu. Využijete ho ale například i jako stojan či ochranný kryt. Žádná komplikovaná synchronizace nebo nabíjení není nutné, jelikož disponuje inteligentním konektorem. Mezi klávesy, které jsou vyřezány laserem se nedostane žádná špína.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Skvělá volba

Obsluha i samotná manipulace s tabletem Apple iPad Pro bude s touto klávesnicí Apple iPad Pro Smart mnohem komfortnější. Přidává jí na flexibilitě, a díky novým pokročilým technologiím je používání o to jednodušší. Bude skvělou a praktickou součástí během celého dne. Žádné komplikované párování zda nabíjení není nutné. Klávesnice funguje prostřednictvím Smart Connectoru. Jde o nový typ rozhraní společnosti Apple, který umožňuje obousměrnou výměnu energie a dat.

Klávesy

Horní vrstva kláves je vyrobena z opravdu odolné tkaniny, přičemž jejich tvar je vyřezán laserem. Vysoký komfort psaní i během několika hodin zajišťuje díky pružinovému pnutí, takže se obejdete bez běžných mechanismů. Žádné mezery se mezi nimi nenacházejí, nedostávají se tak mezi ně žádné nečistoty či špína. Navíc snese i polití vodou. Celkem 64 kláves dosahují tloušťku pouze 4 milimetry. S podporou operačního systému iOS 9 umožňuje využívat různé užitečné funkce klávesnice QuickType či klávesové zkratky.

Zpracování

Díky své kvalitní konstrukci ze tří vrstev - odolného polyuretanu, vodivé tkaniny a podšívky z mikrovlákna zaručuje opravdu dlouhou životnost. Před nárazy je chráněn právě polyuretanem. Komunikaci mezi iPadem a Smart Keyboard zajišťuje vodivá tkanina. Stále čistý displej je zase v režii podšívky z jemného mikrovlákna.

Nahoru

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Apple

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 240 mm
Výška: 315 mm
Hmotnost: 500 g
Hloubka: 10 mm

Obsah balení

Obsah balení: Smart Keyboard

Ostatní

Kód produktu: MNKT2SL/A

Nahoru

Recenze

Nahoru