Apple iPad Air Cellular 64 GB (2019) MV0D2FD/A vesmírne šedý

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Design

Tablet iPad Air navzdory velkému 10,5" Retina displeji je snadno přenosný a ideální pro práci kdekoliv. Disponuje 30,2Wh Li-Pol baterií, která má až 10hodinovou výdrž. Zařízení podporuje dotykové pero Apple Pencil a klávesnici Smart Keyboard.

Dostatečný výkon na vše

Čip A12 Bionic s Neural Enginem, 64bitovou architekturou a integrovaným koprocesorem M12 reprezentuje zcela nový stupeň výkonu a inteligence. Disponuje strojovým učením v reálném čase. Má dostatek výkonu pro úpravu videí, navrhování 3D modelů, streamování seriálů nebo vytváření prezentací. Všechny tyto činnosti zvládne i současně. Čtyřjádrové GPU čipu A12 Bionic poskytne neskutečný výkon pro neuvěřitelné zážitky v rozšířené realitě, úchvatné efekty v 3D hrách a vylepšené zobrazení prostředí v aplikacích.

Retina displej

Na multidotykovém 10,5" Retina displeji s rozlišením 2224 x 1668 pixelů a širokým barevným rozsahem zobrazíte fotografie, videa i hry s živými a realistickými detaily. Dokonalé zobrazení v kterémkoliv prostředí poskytne obrazovka s jasem 500 nitů, antireflexní povrchovou úpravou a technologií True Tone, která dynamicky upravuje bílou barvu podle světelných podmínek okolního prostředí.

Výbava

Přední 7Mpx i zadní 8Mpx kamerou zaznamenáte nádherné fotografie a videa v HD kvalitě. Rychlé připojení bez komplikací zajistí bezdrátová technologie Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac s rychlostí až 866 Mb/s, která dokáže pracovat současně v pásmech 2,4 GHz i 5 GHz. Samozřejmostí je i technologie Bluetooth ve verzi 5.0 a 4G/LTE. Vaši přesnou polohu bezpečně zjistíte díky GPS a GLONASS, iPad však disponuje i technologií iBeacon pro mikrolokalizaci a komunikaci. 

Operační systém iOS 12 a aplikace

Pokročilý operační systém iOS 12 se jednoduše ovládá a všechny nejdůležitější věci vyřešíte ťuknutím nebo gesty na obrazovce. Můžete pracovat s několika aplikacemi současně a přemísťovat soubory mezi nimi. Přehledný seznam vašich souborů uložených v zařízení vám poskytne aplikace Soubory. Kromě ní má tablet předinstalované aplikace Fotky, Mapy, Zprávy, Mail, Safari, Pages, Numbers, Keynote, iMovie, GarageBand, iTunes U, Clips a Apple Store.

Ochrana soukromí

Tablet iPad Air má dokonalé zabezpečení. Kromě klasického zadávání hesla se do zařízení přihlásíte prostřednictvím snímače otisků prstů Touch ID. Jednoduše přiložíte prst na snímač Touch ID a tablet se otevře. Díky aplikaci Apple Pay můžete také pohodlně a bez rizika platit za nákupy. 

Snadné používání pro každého

Aby mohl zařízení používat každý, disponuje tablet iPad Air funkcemi, které zjednodušší ovládání pro lidi se sluchovým, zrakovým nebo motorickým omezením. V nabídce se nacházejí funkce VoiceOver, Lupa, Diktování, Switch Control, Skryté titulky, AssistiveTouch a Předčítání obsahu obrazovky.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Verze operač.sys. iOS 12
  • Typ procesoru A12 Bionic
  • 4G / LTE Ano
  • Typ displeje IPS
  • Rozlišení displeje (px) 2224x1668
  • Úhlopříčka 10,5 "

Další vlastnosti

Značka: Apple
? Smart: Ano

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
? 3,5 mm jack: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šířka: 6,1 mm
Výška: 174 mm
Délka: 250 mm
Hmotnost: 464 g

Operační systém

Verze operač.sys.: iOS 12

Funkce

? GPS: Ano

Procesor

Typ procesoru: A12 Bionic

Mobilní sítě

? 4G / LTE: Ano
? 3G: Ano

Display/Grafika

? Typ displeje: IPS
? Rozlišení displeje (px): 2224x1668
Úhlopříčka: 10,5 "

Další parametry

? Gyroskop: Ano
Zadní kamera: Ano

Baterie

Kapacita baterie: 3000 mAh

Fotoaparát

? Přední fotoaparát: Ano
Rozlišení hl.fotoaparátu: 8 Mpx

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Datové uložiště

Kapacita eMMC: 64 GB

Ostatní

Kód produktu: MV0D2FD/A

Všechny parametry

Recenze Apple iPad Air Cellular 64 GB (2019) MV0D2FD/A vesmírne šedý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Apple iPad Air Cellular 64 GB (2019) MV0D2FD/A vesmírne šedý