Apple iPad Air (2020) 64 GB Wi-Fi MYFM2FD/A vesmírně šedý

 • 10 % zpět na Věrnostní kartu

Verze operač.sys.: iPadOS, Typ procesoru: A14 Bionic, Operační paměť RAM: 4 GB, Slot pro paměťovou kartu: Ne, Rozlišení displeje (px): 2360x1640. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

10×

96.7% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

10 nákup

Zobrazit 10 recenzí

Popis produktu

Výkonný tablet Apple iPad Air (2020) 4. generace se vyznačuje odolným hliníkovým tělem ve vesmírně šedém provedení. Je vybaven multidotykovým 10,9" Liquid Retina displejem přes celou plochu s rozlišením 2 360 × 1 640 pixelů při 264 ppi (pixels per inch), technologií True Tone, širokým barevným gamutem P3 a antireflexní vrstvou. Plynulý chod zajistí čip A14 Bionic se 64bitovou architekturou a Neural Engine. Soubory uložíte na 64GB interní úložiště. Tablet disponuje 12MPx zadním fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu a clonou f/1.8 (video max. 4K/60 FPS), 7MPx FaceTime kamerou, stereo reproduktory, snímačem Touch ID integrovaným do horního tlačítka, portem USB-C, bezdrátovými technologiemi Wi-Fi 802.11ax a Bluetooth 5.0 a 28,6Wh Li-pol baterií. Operačním systémem je iPadOS 14.

Apple iPad Air (2020)

Fantastický 10,9palcový Liquid Retina displej přes celou plochu

Rychlé, pohodlné a bezpečné Touch ID

Pokročilý čip A14 Bionic

Podpora pro Apple Pencil a Magic Keyboard

V blankytně modrém, zeleném, rosegold (růžovo-zlatém), stříbrném a vesmírně šedém provedení

Výkonný, barevný a výborný

iPad Air toho dokáže ještě víc než počítač. A přitom je intuitivnější, kouzelnější, všestrannější a disponuje mnoha dalšími funkcemi. 

Váš přenosný ateliér

Čip A14 Bionic má kopec energie pro všechny vaše nápady. Nahrajte 4K video a upravte ho přímo na iPadu Air. Kreslete a ilustrujte tužkou Apple Pencil druhé generace (prodává se samostatně) s dynamickými štětci a jemným stínováním. Čip A14 Bionic má dokonalejší grafiku a vyšší výkon v strojovém učení, čímž vám otevírá další kreativní možnosti při úpravách fotek, skládání hudby a další tvorbě.

S tímto zápisníkem budete mít hlavu plnou nápadů

S Apple Pencil si snadno uděláte poznámky, zapíšete nápady či přidáte značky na snímku obrazovky nebo do e-mailů. A v iPadOS 14 můžete dokonce konvertovat skici na dokonalé tvary.

Práce i zábava

Díky všestrannosti iPadu Air můžete pracovat přesně tak, jak vám to vyhovuje. Pište na Smart Keyboard fólii nebo připojte Magic Keyboard (prodává se samostatně) s příjemnou klávesnicí a vestavěným trackpadem. Hodí se na všechno - jak na každodenní mailování, tak i na psaní oblíbeného textu. iPad Air s celodenní výdrží baterie dokáže pracovat tolik co vy.


Pracujte, učte se, bavte se

Na iPadu Air zůstanete ve spojení přes Wi-Fi nebo mobilní data (pokud iPad podporuje LTE připojení). Volejte přes FaceTime, připojte se k videokonferenci nebo spusťte skupinový projekt se spolužáky. A díky pokročilé kameře a mikrofonu budou tváře i hlasy dokonale ostré (se spolehlivým připojením).

Bavte se naplno

Neuvěřitelný grafický výkon čipu A14 Bionic a fantastický displej iPadu Air vás absolutně vtáhnou do děje. Sledujte filmy na nádherném Liquid Retina displeji se širokým barevným spektrem P3 a poslouchejte hudbu z kvalitních reproduktorů, nebo se ponořte do hraní s grafikou na úrovni konzoly. A klidně si připojte i váš herní ovladač.

To vše získáte s iPadem Air

 • Rychlé, pohodlné a bezpečné ověřování přes Touch ID, které je vestavěné v horním tlačítku.
 • Čip A14 Bionic s procesorem rychlejším o 40 %, grafikou rychlejší o 30 % a dvakrát rychlejším strojovým učením díky Neural Enginu nové generace (ve srovnání s předchozí generací).
 • 10,9palcový celoplošný Liquid Retina displej s technologií True Tone, širokým barevným spektrem P3 a antireflexní vrstvou.
 • 12Mpx zadní kamera s technologií Focus Pixels a 7Mpx kamera FaceTime HD pro videohovory ve vysoké kvalitě.
 • Psaní poznámek, označování dokumentů nebo malování s Apple Pencil druhé generace (prodává se samostatně).
 • Kompatibilita s klávesnicemi Magic Keyboard i Smart Keyboard Folio (prodává se samostatně).
 • USB-C pro rychlé připojování fotoaparátů, displejů a dalších zařízení.
 • Úžasné aplikace a hry z App Storu, které přinášejí nekonečné možnosti.
 • iPadOS 14 přináší nové funkce navržené speciálně pro iPad.
 • Až o 60 % rychlejší připojení na internet přes Wi-Fi 6.
 • Vyberte si stříbrné, vesmírně šedé, růžovo-zlaté, zelené nebo blankytně modré provedení. 

Soukromí

Jako u každého produktu Apple, i u iPadu Air společnost Apple myslela na vaše soukromí a zabezpečení. Není to vždy snadné. Ale přesně takovému typu inovací věříme.

Přístupnost

Technologie jsou nejpřínosnější když je může používat každý. iPad Air proto obsahuje funkce přístupnosti, které vycházejí vstříc specifickým zrakovým, sluchovým, motorickým nebo studijním potřebám.

Životní prostředí

Společnost Apple se hlásí k odpovědnosti za ekologickou stopu našich produktů v průběhu jejich celého životního cyklu. Tělo iPadu Air je vyrobeno ze 100% recyklovaného hliníku, pájka hlavní logické desky je ze 100% recyklovaného cínu, v reproduktorech se používají 100% recyklované vzácné nerosty a všechna dřevěná vlákna v obalech jsou recyklována nebo pocházejí ze zodpovědně udržovaných lesů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Verze operač.sys. iPadOS
Typ procesoru A14 Bionic
Operační paměť RAM 4 GB
Slot pro paměťovou kartu Ne
Rozlišení displeje (px) 2360x1640

Hodnocení

5,0 / 5

10 recenzí Apple iPad Air (2020) 64 GB Wi-Fi MYFM2FD/A vesmírně šedý

96.7% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Michal

2. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výbornáhana

9. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • Design
 • Funkce

Petr

31. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VýbornáLukáš

26. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Design
 • Rychlost
 • Funkčnost v ekosystému

Ideální společník na cestování a tvoření s Apple Pencil.