Apple iMac 24" (2021) 4,5K Retina M1 / 7jádrové GPU / 8 GB / 256 GB MJVA3CZ/A růžový

All in One, 23,5", 4480x2520 px, Apple M1, RAM 8 GB, 7jádrové GPU, SSD 256 GB, Bluetooth. Více info

Barva

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Stolní All-in-One počítač Apple iMac 24" v růžovém provedení vás zaujme svým moderním designem a tenkým profilem. Skvělý výkon poskytne čip Apple M1 složený z 8jádrového CPU procesoru, 7jádrového GPU procesoru a 16jádrového Neural Engine, který spolupracuje s 8GB operační pamětí RAM. Pro vaše data je k dispozici 256GB SSD disk. Nádherný obraz si vychutnáte na 23,5palcovém Retina displeji se 4,5K rozlišením 4480 × 2520 pixelů při 218 PPI, jasem 500 nitů a technologií True Tone. Ve výbavě najdete 6 reproduktorů, 3 mikrofony, FaceTime kameru s rozlišením 1080p, rozhraní 2× Thunderbolt/USB 4 i bezdrátové technologie Bluetooth a Wi-Fi 6 (802.11ax). Počítač je dodáván s operačním systémem macOS Big Sur.

Moderní design a tenký profil

All-in-One počítač iMac 24" je dostupný v několika barevných provedeních. Má moderní a jedinečný design s profilem v tloušťce jen 11,5 mm. Jeho elegantní vzhled doplňuje dokonale vyvážený stojanmagnetický napájecí konektor a opletený kabel v barvě zařízení.

Čip Apple M1

Výkonný čip Apple M1 v sobě kombinuje CPU procesor, GPU procesor i Neural Engine. Je energetický úsporný a jednoduše si poradí i s náročnějšími úkoly. Díky němu můžete bleskově kompilovat aplikace v Xcode, upravovat fotografie v Affinity Photo nebo využít strojové učení při rychlém převádění fotografie do vektorových vrstev ve Vectornatore.

Retina 4,5K displej

Detailní a ostrý obraz nabídne 23,5palcový Retina displej se 4,5K rozlišením 4480 × 2520 pixelů při 218 PPI, jasem 500 nitů a širokým barevným rozsahem P3. Technologie True Tone automaticky přizpůsobí barevnou teplotu obrazovky světelným podmínkám prostředí, aby výsledné zobrazení bylo co nejpřirozenější. Nežádoucím odleskům světla na displeji zabrání antireflexní vrstva.

FaceTime HD kamera s rozlišením 1080p

Videohovory s kolegy nebo rodinou umožní FaceTime HD kamera s rozlišením 1080p. Její větší snímač zachytí více světla, zatímco vyspělý obrazový signálový procesor (ISP) v čipu Apple M1 výrazně vylepšuje kvalitu obrazu.

Mikrofony studiové kvality

All-in-One počítač má v nabídce tři mikrofony studiové kvality, které jsou navrženy tak, aby potlačovaly zpětnou vazbu a rozhovory byly tak přirozenější a plynulejší. A díky technologii formování paprsku mikrofony filtrují hluk na pozadí, takže je slyšet všechno co říkáte, ale ne to, co se děje kolem vás.

Šest reproduktorů

Na iMacu si vychutnáte ohromný zvuk s přesným podáním detailů. O hluboké basy bez nežádoucích vibrací se postarají dva páry wooferů v antirezonančním uspořádání, přičemž každá dvojice je doplněna o výkonný tweeter. Při přehrávání videa ve formátu Dolby Atmos si díky těmto reproduktorům a vyspělým algoritmům vyslechnete i prostorový zvuk.

Jednoduché propojení s iPhonem

Po propojení iMacu s iPhonem můžete to nejlepší z mobilního telefonu zobrazit na velkém displeji a z iPhonu se dostanete ke všemu potřebnému, co máte na iMacu. V All-in-One počítači přijmete hovory, přečtete zprávy a přes AirDrop jednoduše nasdílíte fotografie, webové stránky nebo soubory. Univerzální schránka vám umožní zkopírovat text, obrázky a další věci z iPhonu a vložit je na iMac.

Barevně sladěné příslušenství

All-in-One počítač iMac 24" je dodáván spolu s myší Magic Mouse a klávesnicí Magic Keyboard, které jsou barevně sladěné s hlavním zařízením. Klávesnice má klávesy pro Spotlight, diktování, funkci Nerušit a emotikony.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Apple
Úhlopříčka 23.5 "
Barva růžová
Poskytovaný OS Mac OS
Dotyková obrazovka Ne
Operační paměť RAM 8 GB
Rozlišení displeje (px) 4480x2520
Kapacita SSD 256 GB
Lokalizace klávesnice CZ
Název procesoru Apple M1
GPU 7-jadrové GPU

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Apple iMac 24" (2021) 4,5K Retina M1 / 7jádrové GPU / 8 GB / 256 GB MJVA3CZ/A růžový

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi