Apple AirPods Pro 2. generace bezdrátová sluchátka s MagSafe bezdrátovým nabíjecím pouzdrem USB-C bílá MTJV3ZM/A


Bezdrátová sluchátka, Vestavěný mikrofon, Výdrž baterie: 6 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 30 h, Ovládání hlasitosti, Ovládání přehrávání, Dosah: 10 m, Aktivní tlumení hluku, Frekvenční rozsah: 20 - 20000 Hz, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C. Více info


Cena 6 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 63 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,9 / 5

30×

97.9% Kvalita
Výborná

86.2% Hodnota za peníze
Výborná

30 nákup

Zobrazit 30 recenzí

Popis produktu

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods Pro 2. generace s USB-C portem nabízejí vylepšené potlačení hluku, personalizovaný prostorový zvuk a dotykové tlačítko. Výdrž baterie až 30 hodin (6 hodin + 24 hodin).

Vodotěsné a silikonové hroty ve 4 velikostech

Sluchátka zaujmou propracovaným bílým designem a ladným tvarem. Spolu se sluchátky jsou k dispozici až 4 vyměnitelné silikonové nástavce do uší ve velikostech XS, S, M, L, které se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho ucha. Spolehlivě sedí a těsní, takže se nemusíte bát, že by vás při nošení tlačily nebo vypadávaly z uší. Podle certifikace IPX4 je konstrukce sluchátek odolná proti vodě a potu.

Vylepšené potlačení šumu a adaptivní režim průchodu

S bezdrátovými sluchátky si budete moci naplno vychutnat poslech hudby nebo podcastů bez okolních zvuků. Postará se o to aktivní potlačení hluku (ANC) a adaptivní režim průchodu. Nepochybně oceníte nízkou hmotnost a intuitivní dotykové ovládání.

 • Jedním dotykem - zapnutí/zastavení přehrávání, přijetí hovoru
 • Dvojité stisknutí - přeskočení vpřed
 • Trojité stisknutí - přeskočení zpět
 • Podržení - přepínání mezi aktivním potlačením šumu a adaptivním režimem průchodu

Sluchátkový čip Apple H2 a mikrofon směřující dovnitř zařízení

Sluchátka jsou vybavena zesilovačem, který v kombinaci s čipem Apple H2 zajišťuje čisté tóny a hluboké basy i při nižší hlasitosti. Mikrofon směřující dovnitř je důležitou součástí sluchátek a využívá algoritmy pro zlepšení srozumitelnosti hlasu.

Pouzdro s integrovaným reproduktorem

K dispozici je nabíjecí pouzdro MagSafe, které lze nabíjet i pomocí Apple Watch nebo nabíječky MagSafe. V případě potřeby jej samozřejmě můžete nabíjet přes USB-C konektor a nabíječky s certifikací Qi. Tato praktická krabička je vybavena čipem U1, který podporuje přesné vyhledávání v aplikaci Najít. Abyste měli pouzdro vždy po ruce, můžete jej připnout k batohu nebo kabelce. Pouzdro je také vybaveno integrovaným hlasitým odposlechem, takže v případě potřeby na něj můžete zavolat a zjistit, kde se nachází. Upozorní vás také tónem, když je baterie téměř vybitá nebo když je párování dokončeno.

Dlouhá životnost baterie

Samotná sluchátka poskytují až 6 hodin přehrávání s aktivním potlačením hluku. V kombinaci s nabíjecím pouzdrem se výdrž baterie prodlouží až na 30 hodin poslechu s aktivním potlačením hluku.

Doplňující informace

 1. Funguje s AirPody Pro (2. generace) s nejnovějším firmwarem ve spojení s kompatibilním zařízením Apple, na kterém běží nejnovější operační systém.
 2. Ve srovnání s AirPody Pro (1. generace).
 3. Je nutný kompatibilní hardware a software. Funguje s kompatibilním obsahem v podporovaných aplikacích. V Dolby Atmos nemusí být veškerý obsah k dispozici. Na vytvoření osobního profilu pro prostorový zvuk, který se bude synchronizovat mezi zařízeními Apple s nejnovějším operačním systémem iOS, iPadOS, macOS nebo tvOS, je nutný iPhone s TrueDepth fotosoustavou.
 4. Nabíjení přes MagSafe vyžaduje kompatibilní MagSafe nabíječku. Bezdrátové nabíjení vyžaduje nabíječku s certifikací Qi. Nabíjecí pouzdro na AirPody (3. generace) funguje i s nabíječkou Apple Watch a konektorem Lightning. Nabíjecí pouzdro na AirPody Pro (2. generace) funguje i s nabíječkou Apple Watch a konektorem USB‑C.
 5. Testy provedl Apple v srpnu 2023 na předprodukčních AirPodech Pro (2. generace) s MagSafe nabíjecím pouzdrem (USB‑C) a softwarem spárovanými s předprodukčními iPhony 15 Pro a jejich softwarem. Playlist se skládal z 358 různých skladeb nakoupených v iTunes Storu (kódování AAC 256 kb/s). Hlasitost byla nastavená na 50 % a aktivní potlačování hluku bylo zapnuté. Se zapnutým prostorovým zvukem a snímáním polohy hlavy byla doba poslechu až 5,5 hodiny. Testování spočívalo v úplném vybití baterie AirPodů Pro, dokud nepřestalo hrát první sluchátko. Výdrž baterie závisí na nastaveních a způsobu používání zařízení, na prostředí a mnoha dalších faktorech.
 6. Testy provedl Apple v srpnu 2023 na předprodukčních AirPodech Pro (2. generace) s MagSafe nabíjecím pouzdrem (USB‑C) a předběžným softwarem spárovanými s předprodukčními iPhony 15 Pro a předběžným softwarem. Playlist se skládal z 358 různých skladeb nakoupených v iTunes Storu (kódování AAC 256 kb/s). Hlasitost byla nastavená na 50 % a aktivní potlačování hluku bylo zapnuté. Testování spočívalo v úplném vybití baterie AirPodů Pro, dokud nepřestalo hrát první sluchátko. Vybité AirPody Pro se nechaly plně nabít a potom znovu hrát, dokud se první sluchátko nevybilo. Cyklus se opakoval, dokud nebyly AirPody Pro i nabíjecí pouzdro úplně vybité. Výdrž baterie závisí na nastaveních a způsobu používání zařízení, na prostředí a mnoha dalších faktorech.
 7. Přesné hledání vyžaduje iPhone s čipem U1; dostupnost se liší podle oblasti.
 8. Funkce Najít vyžaduje iOS 16 nebo novější.
 9. Šňůrka na zavěšení se prodává zvlášť.
 10. AirPody Pro (2. generace) jsou odolné proti prachu, potu a vodě při jiných než vodních sportech a aktivitách. AirPody Pro (2. generace) a nabíjecí pouzdro prošly testy v kontrolovaných laboratorních podmínkách a vyhovují specifikaci IP54 podle normy IEC 60529. Odolnost proti prachu, potu a vodě není trvalá a může se v důsledku normálního opotřebení postupem času snížit. Nepokoušej se nabíjet mokré AirPody Pro (2. generace). Pokyny k čištění a sušení najdeš na stránce https://support.apple.com/cs-cz/HT210711.
 11. Vyžaduje účet na iCloudu a kompatibilní zařízení Apple s nejnovějším operačním systémem.
 12. Vyžaduje kompatibilní zařízení Apple s nejnovějším operačním systémem.
  ◊ Funguje s AirPody Pro (2. generace) s nejnovějším firmwarem ve spojení s kompatibilním zařízením Apple, na kterém běží nejnovější operační systém.
  ◊◊ Je nutný kompatibilní hardware a software. Funguje s kompatibilním obsahem v podporovaných aplikacích. V Dolby Atmos nemusí být veškerý obsah k dispozici. Na vytvoření osobního profilu pro prostorový zvuk, který se bude synchronizovat mezi zařízeními Apple s nejnovějším operačním systémem iOS, iPadOS, macOS nebo tvOS, je nutný iPhone s TrueDepth fotosoustavou.
  ◊◊◊ AirPody (3. generace) jsou odolné proti potu a vodě při jiných než vodních sportech a vyhovují specifikaci IPX4. Odolnost proti potu a vodě není trvalá.
  Δ AirPody Pro (2. generace) jsou odolné proti prachu, potu a vodě při jiných než vodních sportech a vyhovují specifikaci IP54. Odolnost proti prachu, potu a vodě není trvalá.
  ΔΔ Nabíjení přes MagSafe vyžaduje kompatibilní MagSafe nabíječku. Bezdrátové nabíjení vyžaduje nabíječku s certifikací Qi. Nabíjecí pouzdro na AirPody (3. generace) funguje i s nabíječkou Apple Watch a konektorem Lightning. Nabíjecí pouzdro na AirPody Pro (2. generace) funguje i s nabíječkou Apple Watch a konektorem USB‑C.
  ΔΔΔ Výdrž baterie závisí na nastaveních a způsobu používání zařízení, na prostředí a mnoha dalších faktorech.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
NFC Ne
Styl nošení do uší
Výdrž batérie 6 hod.

Hodnocení

4,9 / 5

30 recenzí Apple AirPods Pro 2. generace bezdrátová sluchátka s MagSafe bezdrátovým nabíjecím pouzdrem USB-C bílá MTJV3ZM/A

97.9% Kvalita
Výborná

86.2% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Filip

1. 5. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Kvalitní provedení
 • Vylepšené funkce

Potlačení zvuku z okolí funguje skvěle. Zvuk samotný je taky super.


Roman

25. 4. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


Moc dobry sluchatka


Michal

22. 4. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • Prostě Apple

Jakub

30. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Maximální spokojenost.