Apple AirPods 2019 bílá sluchátka s nabíjecím pouzdrem

28× Zobrazit

  • Doprava zdarma

Vestavěný mikrofon: Ano, NFC: Ne, Styl nošení: do uší, Výdrž batérie: 5 hod.,


Cena 3 790 Kč

37,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

29×

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

28 nákup

Zobrazit 29 recenzí

Popis produktu

Stylová sluchátka Apple AirPods jsou dodávána s nabíjecím pouzdrem v bílém provedení. Po vložení do uší vás sluchátka jediným klepnutím obklopí plným, vysoce kvalitním zvukem a po jejich vytažení se přehrávání ihned pozastaví. Jsou kompatibilní s iPhonem, Apple Watch, iPadem nebo Macem. Sluchátka AirPods jsou vybavena sluchátkovým čipem Apple H1, který zajistí rychlejší a stabilnější bezdrátové připojení k vašemu inteligentnímu zařízení. Sluchátka disponují optickými čidly, které v souladu s pohybovým akcelerometrem automaticky ovládají zvuk, aktivují mikrofon při telefonování a zapnou přehrávání při jejich nasazení do uší. Pouzdro se sluchátky lze nabíjet pomocí konektoru Lightning.

Snadné použití

Bezdrátová sluchátka AirPods stačí vyndat z nabíjecího pouzdra a hned je můžete používat s iPhonem, Apple Watch, iPadem nebo Macem. Po jednoduchém nastavení jedním kliknutím fungují úplně kouzelně. Automaticky se zapínají a připojují. Dokonce i poznají, když je máte v uších, takže pozastaví přehrávání, když je vyndáte.

"Hey Siri"

Jediným povelem můžete změnit hlasitost, přeskočit na jinou skladbu, někomu zavolat nebo vyhledat trasu. Stačí říct "Hey Siri" a pokračujete tím, co právě chcete. Stačí mít v uchu jen jeden AirPod. Při poslechu hudby nebo podcastů poklepáním zapnete přehrávání nebo přeskočíte na další skladbu.

Rychlé nabíjení

Na jedno nabití vydrží AirPody až 5 hodin přehrávat hudbu nebo 3 hodiny telefonovat. A aby stačily vašemu rytmu, jejich bezdrátové nabíjecí pouzdro má kapacitu na několik dalších nabití. Celkově tak máte energii na více než 24 hodin přehrávání hudby. Za 15 minut se v pouzdru nabijí pro 3 hodiny poslechu hudby nebo 2 hodiny hovoru.

Sluchátkový čip Apple H1

AirPody jsou vybaveny sluchátkovým čipem Apple H1, díky kterému pomocí optických senzorů a pohybových akcelerometrů znají, kdy jsou v uších. Ať už používáte oba AirPody, nebo jen jeden, čip H1 automaticky nasměruje zvuk tam, kam má a aktivuje mikrofon. Další akcelerometr během telefonování nebo vyprávění se Siri pomáhá mikrofonem filtrovat okolní hluk a zaměřit se na váš hlas.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
NFC Ne
Styl nošení do uší
Výdrž batérie 5 hod.

Hodnocení

5,0 / 5

29 recenzí Apple AirPods 2019 bílá sluchátka s nabíjecím pouzdrem

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Pavel

6. 10. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoFilip

5. 10. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Funguje jak má.
  • -

Airpods jsou všeobecně nejlepší sluchátka pro Apple ekosystém.


Jaromír

4. 10. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoDominik

4. 10. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno