Apple AirPods 2019 bílá sluchátka s nabíjecím pouzdrem

  • Sleva

Bezdrátová sluchátka, Vestavěný mikrofon, Výdrž baterie: 5 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 24 h, Ovládání hlasitosti, Ovládání přehrávání, Frekvenční rozsah: 20 - 20000 Hz, Rozhraní nabíjecího pouzdra: Lightning. Více info


Cena 3 290 Kč

Sleva 6 % z předcházející ceny: 3 490 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 33 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,9 / 5

79×

97.6% Kvalita
Výborná

85.5% Hodnota za peníze
Výborná

79 nákup

Zobrazit 79 recenzí

Popis produktu

Stylová sluchátka Apple AirPods jsou dodávána s nabíjecím pouzdrem v bílém provedení. Po vložení do uší vás sluchátka jediným klepnutím obklopí plným, vysoce kvalitním zvukem a po jejich vytažení se přehrávání ihned pozastaví. Jsou kompatibilní s iPhonem, Apple Watch, iPadem nebo Macem. Sluchátka AirPods jsou vybavena sluchátkovým čipem Apple H1, který zajistí rychlejší a stabilnější bezdrátové připojení k vašemu inteligentnímu zařízení. Sluchátka disponují optickými čidly, které v souladu s pohybovým akcelerometrem automaticky ovládají zvuk, aktivují mikrofon při telefonování a zapnou přehrávání při jejich nasazení do uší. Pouzdro se sluchátky lze nabíjet pomocí konektoru Lightning.

Snadné použití

Bezdrátová sluchátka AirPods stačí vyndat z nabíjecího pouzdra a hned je můžete používat s iPhonem, Apple Watch, iPadem nebo Macem. Po jednoduchém nastavení jedním kliknutím fungují úplně kouzelně. Automaticky se zapínají a připojují. Dokonce i poznají, když je máte v uších, takže pozastaví přehrávání, když je vyndáte.

"Hey Siri"

Jediným povelem můžete změnit hlasitost, přeskočit na jinou skladbu, někomu zavolat nebo vyhledat trasu. Stačí říct "Hey Siri" a pokračujete tím, co právě chcete. Stačí mít v uchu jen jeden AirPod. Při poslechu hudby nebo podcastů poklepáním zapnete přehrávání nebo přeskočíte na další skladbu.

Rychlé nabíjení

Na jedno nabití vydrží AirPody až 5 hodin přehrávat hudbu nebo 3 hodiny telefonovat. A aby stačily vašemu rytmu, jejich bezdrátové nabíjecí pouzdro má kapacitu na několik dalších nabití. Celkově tak máte energii na více než 24 hodin přehrávání hudby. Za 15 minut se v pouzdru nabijí pro 3 hodiny poslechu hudby nebo 2 hodiny hovoru.

Sluchátkový čip Apple H1

AirPody jsou vybaveny sluchátkovým čipem Apple H1, díky kterému pomocí optických senzorů a pohybových akcelerometrů znají, kdy jsou v uších. Ať už používáte oba AirPody, nebo jen jeden, čip H1 automaticky nasměruje zvuk tam, kam má a aktivuje mikrofon. Další akcelerometr během telefonování nebo vyprávění se Siri pomáhá mikrofonem filtrovat okolní hluk a zaměřit se na váš hlas.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
NFC Ne
Styl nošení do uší
Výdrž batérie 5 hod.

Hodnocení

4,9 / 5

79 recenzí Apple AirPods 2019 bílá sluchátka s nabíjecím pouzdrem

97.6% Kvalita
Výborná

85.5% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Jiří

27. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá


Mám krátce ,zatím spokojenost .


Jakub

10. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


Ověřená klasika. Sedí v uších lépe než novější verze (ale to může mít každý jinak). Jen telefonování venku/v hluku je špatné, ale to asi u všech sluchátek typu špunty - protistrana slyší hlavně hluk okolí než váš hlas.


Anna

4. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Super, syn nadšený


Dušan

31. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • \no, co napsat k výrobku Apple? Vš jak má být.
  • Nevím, asi nic.

Super obchod, dodání v termínu a rychle.