Apple AirPods 2019 bílá sluchátka s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem

Stylová sluchátka Apple AirPods jsou dodávána s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem v bílém provedení. Po vložení do uší vás sluchátka jediným klepnutím obklopí plným, vysoce kvalitním zvukem a po jejich vytažení se přehrávání ihned pozastaví. Jsou kompatibilní s iPhonem, Apple Watch, iPadem nebo Macem. Sluchátka AirPods jsou vybavena sluchátkovým čipem Apple H1, který zajistí rychlejší a stabilnější bezdrátové připojení k vašemu inteligentnímu zařízení. Sluchátka disponují optickými čidly, které v souladu s pohybovým akcelerometrem automaticky ovládají zvuk, aktivují mikrofon při telefonování a zapnou přehrávání při jejich nasazení do uší. Položením bezdrátového pouzdra se sluchátky na Qi podložku se sluchátka okamžitě začnou nabíjet, případně lze k nabíjení použít i Lightning port. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 22 %

Popis produktu

Snadné použití

Bezdrátová sluchátka AirPods stačí vybrat z nabíjecího pouzdra a hned je můžete používat s iPhonem, Apple Watch, iPadem nebo Macem. Po jednoduchém nastavení jedním kliknutím fungují úplně kouzelně. Automaticky se zapínají a připojují. Dokonce i poznají, když je máte v uších, takže pozastaví přehrávání, když je vyndáte.

"Hey Siri"

Jediným povelem můžete změnit hlasitost, přeskočit na jinou skladbu, někomu zavolat nebo vyhledat trasu. Stačí říct "Hey Siri" a pokračujete tím, co právě chcete. Stačí mít v uchu jen jeden AirPod. Při poslechu hudby nebo podcastů poklepáním zapnete přehrávání nebo přeskočíte na další skladbu.

Bezdrátové nabíjení

V bezdrátovém nabíjecím pouzdru nabijete AirPody rychle a snadno. Stačí pouzdro se sluchátky položit na Qi nabíjecí podložku a nechat jej nabíjet. LED kontrolka na přední straně pouzdra signalizuje, kdy se AirPody nabíjí. V případě, že nabíjecí podložku nemáte po ruce, můžete k nabíjení použít i port Lightning. Bezdrátové nabíjecí pouzdro funguje se všemi generacemi AirPodů a udrží energii na několik nabití.

Rychlé nabíjení

Na jedno nabití vydrží AirPody až 5 hodin přehrávat hudbu nebo 3 hodiny telefonovat. A aby stačily vašemu rytmu, jejich bezdrátové nabíjecí pouzdro má kapacitu na několik dalších nabití. Celkově tak máte energii na více než 24 hodin přehrávání hudby. Za 15 minut se v pouzdru nabijí pro 3 hodiny poslechu hudby nebo 2 hodiny hovoru.

Sluchátkový čip Apple H1

AirPody jsou vybaveny sluchátkovým čipem Apple H1, díky kterému pomocí optických senzorů a pohybových akcelerometrů znají, kdy jsou v uších. Ať už používáte oba AirPody, nebo jen jeden, čip H1 automaticky nasměruje zvuk tam, kam má a aktivuje mikrofon. Další akcelerometr během telefonování nebo vyprávění se Siri pomáhá mikrofonem filtrovat okolní hluk a zaměřit se na váš hlas.
 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Vestavěný mikrofon Ano
  • NFC Ne
  • Styl nošení do uší

Další vlastnosti

Značka: Apple
Ovládání přehrávání: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Hmotnosť: 10 g

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 20 - 20000
Ovládání hlasitosti: Ano
Potlačení šumu: Ne

Konektivita

? NFC: Ne
Rozhraní: Bluetooth
Rozhraní nabíjecího pouzdra: Lightning

Vzhled

Styl nošení: do uší

Obsah balení

Dokovací stanice: Ano

Baterie

Výdrž baterie s pouzdrem: 24 hod.

Ostatní

Kód produktu: MRXJ2ZM/A

Všechny parametry

Recenze Apple AirPods 2019 bílá sluchátka s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 3 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Michael, 17.5.2020

vyhovuje

  • plně funkční
  • předražené

Michael, 30.4.2020

Michal, 29.12.2019

  • Skvělé !!!
  • 0

Příslušenství k Apple AirPods 2019 bílá sluchátka s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem