Apple AirPods Zobrazit popis

Preciznost společnosti Apple asi nemusíme komentovat. Každý produkt je konstruován a designován tak, aby bezchybně fungoval se všemi ostatními technickými poklady, které vyšly z dílny Apple. Bezdrátová sluchátka Apple AirPods nejsou výjimkou. Vychutnejte si dokonalý zvuk do posledního tónu, pohodlné nošení a opravdu dlouhou výdrž baterie.

Produkty

Rodinu by nikdo neměl rozdělovat, a to ani tu elektronickou. Pokud vlastníte Apple iPhoneApple iPad nebo MacBook, určitě oceníte dokonalé propojení se sluchátky Apple AirPods. Pro někoho je to jen módní záležitost. Pravdou ale je, že technický standard společnosti Apple je opravdu vysoko a všechny „jablíčkové“ produkty jsou zárukou vysoké kvality, maximální funkčnosti a komfortu při používání.

Od Apple EarPods k AirPods…

Sluchátka Apple AirPods jsou nástupcem původních Apple EarPods sluchátek. S modelem AirPods ale Apple v roce 2016 započal bezdrátovou éru. Byť nejdříve jejich tvůrci sklízeli spíše posměch a kritiku, dnes jsou AirPods sluchátka nejprodávanějším modelem true wireless sluchátek na planetě. Jen v roce 2019 se jich prodalo 60 milionů.

… a od AirPods k AirPods Pro

V roce 2019 pak Apple uvedl na trh další generaci: AirPods Pro. Ty nabízejí ještě lepší parametry než původní model: Aktivní potlačení hluku, voděodolnost nebo ještě lepší zvuk. V uších je sotva pocítíte díky několika vyměnitelným velikostem špuntů a váze pouhých 10,8 g. Mimochodem, zhruba tolik váží kostka cukru…

Součástí AirPods sluchátek je nepostradatelné nabíjecí pouzdro, díky kterému se při plném nabití použitelnost sluchátek prodlužuje až na 24 hodin. Navíc stačí pouhých 5 minut v pouzdře a sluchátka vydrží v provozu další hodinu.